تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 147570

پس از تائید شورای سیاست گذاری جشنواره «هنر زنده است» ، هیأت داوران آثار بخش تئاتر این جشنواره اعلام شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، شورای سیاستگذاری جشنواره هنر زنده است با درنظر گرفتن تنوع عناوین این بخش از جشنواره و پس از اخذ موافقت هنرمندانی که همواره توجهی جدی نسبت به هنرمندان نسل جوان داشته اند، اسامی داوران این بخش را اعلام کرد: مرضیه برومند کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر، فاطمه معتمد آریا بازیگرسینما و تئاتر، آتیلا پسیانی کارگردان و بازیگر و علی اصغر دشتی نویسنده و کارگردان تئاتر، داورانی هستند که آثار بخش تئاتر جشنواره «هنر زنده است» را مورد ارزیابی قرار می دهند.

بهروز غریب پور رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره با حفظ سمت، دبیری بخش تئاتر را بر عهده دارد و علی نصیریان به عنوان رئیس هیئت داوران آراء داوران را مورد تائید نهائی قرار خواهد داد.

شرط محدویت زمانی آثار که تا سقف ۶۰ دقیقه اعلام شده بود، پس از تماسهای متعدد و مکرر کارگردان های مایل به شرکت در جشنواره با تائید شورای سیاستگذاری و بخاطر حضور هرچه بیشتر هنرمندان تئاتر و تئاتر عروسکی حذف شد.

طبعا شرایط اعلام شده ی دیگر که در فراخوان جشنواره آنلاین «هنر زنده است» منعکس شده است به قوت خود باقی‌ست.

نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را مؤسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه فرهنگی هنری «مربع۱۱» برگزار می‌کنند. این جشنواره  به صورت رقابتی و غیر رقابتی در شبکه‌های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۰ لغایت ۲۰ اسفند برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها