تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 190611

اسامی داوران بخش ملی و بین‌الملل سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش سینماسینما به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، «مجید زین‌العابدین» دبیر جشنواره صبح امروز در نشست خبری دوم جشنواره در اصفهان، «رسول صدرعاملی» تهیه‌کننده و کارگردان، «حامد جعفری» تهیه‌کننده، «جهانبخش سلطانی» بازیگر، «امرالله احمدجو» فیلمنامه‌نویس و کارگردان و «پوران درخشنده» تهیه‌کننده و کارگردان را به عنوان اعضای «هیئت داوران بخش فیلم‌های بلند داستانی بخش ملی جشنواره سی و پنجم» معرفی کرد.

همچنین «محمدرضا عرب» کارگردان، «روانبخش صادقی» انیماتور و «مریم اسمی‌خانی» کارگردان «اعضای هیئت داوران بخش کوتاه و پویانمایی» این دوره از جشنواره هستند.

دبیر جشنواره در نشست خبری امروز در اصفهان، «مرضیه برومند» از ایران، «علیرضا خمسه» از ایران، «مونیکا واهی» از هندوستان، «یرژی موسکوویچ» از لهستان، «دراگان میلینکوویچ فیمون» از صربستان، «ملیکا زعیری» از فرانسه و «جون خوآنگ» از چین را به عنوان اعضای «هیئت داوران بخش فیلم‌های بلند بین‌الملل» این دوره از جشنواره معرفی کرد.

همچنین «هادی محمدیان» از ایران، «حکمت مطشر مجیدالبیدان» از عراق، «آتینا ریکاکی» از یونان، «ختام سیدعبدالقادر» از عمان و «ماریا بزنکووا» از روسیه اعضای «هیئت داوران بخش کوتاه و پویانمایی بین‌الملل» جشنواره سی و پنجم هستند.

بنا به اعلام دبیر جشنواره، داوران سیفژ در این دوره از جشنواره را نیز «واسیلیس کارامیتانیس» از یونان، «اما پندیوک» از رومانی و «آزاده شکوری‌راد» از ایران تشکیل می‌دهند.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان از پانزدهم تا بیستم مهر ۱۴۰۲ (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها