تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۲:۴۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 90870

 

محمد تاجیک :حمید فرخ نژاد بازیگر سینمای ایران در یادداشتی که در اینستاگرام خود منتشر کرده از مقتدایی استاندار سابق خوزستان خواسته است تا برای حل مشکلات مردم خوزستان پیشقدم شود .فرخ نژاد در یادداشت خود تاکید کرده در شرایط فعلی ،مقتدایی تواناترین مدیر برای کمک به مردم دردمند خوزستان است .

/چون میفهمید و می توانید ،کنار گذاشته شدید /

به گزارش سینماسینما ،فرخ نژاد در یادداشت خود نوشته : آقای دکتر مقتدایی سلام ،با شما درد دل میکنم که درد مردم خوزستان رو‌ میدونید ،شمایی که چون میفهمید و می توانید ،کنار گذاشته شدید .
به این مردم کمک کنید ،صدای اونها باشید ، به کوتوله هایی که تسبیح دست گرفتن و فقط بلدن ذکر بگن و قامت کوچیکشون رو پشت صندلی های بزرگ پنهان کردن یاد بدید ،راهنمایشون کنید با جان و اسایش مردم بازی نکنن ،شما به لطف ادمهایی که مجیز گو می خواستن کنار گذاشته شدید ولی مطمئنم در این شرایط توانا ترین مدیر برای کمک به این مردم دردمند هستید ،برادر عزیزم هر چند دلشکسته از نامردمی ها ،صدای این استان مظلوم باشید و به دادشون برسید .

/ماجرای واکنش فرخ نژاد به برکناری مقتدایی/

فرخ نژاد پیش از این ودر ۲۵ اردیبهشت سال ۹۵ با انتشار متنی به برکناری عبدالحسن مقتدایی از استانداری خوزستان واکنش نشان داده بود.فرخ نژاد در متن خود نوشته بود :این چنین بدرقه ایی در خور این مرد نبود…آقای دکتر مقتدایی به احترام تلاشتون برای احقاق حقوق مردم خوزستان مظلوم، به احترام یک عمر تلاش برای ابادی این مملکت به احترام حضورتون در جبهه‌های جنگ و به احترام سری که بجز در مقابل مردم خم نبود و به احترام ارمانی که هیچوقت ازش عدول نکردی به شما درود می‌فرستم، جایگاهتون بالا‌تر از هر زمان دیگریست، سبز و سلامت باشید تا همیشه.

/مقتدایی کیست ؟/

عبدالحسین مقتدایی در سال ۱۳۷۷ در دولت سید محمد خاتمی برای مدت سه سال استاندار خوزستان بود، سپس به استانداری هرمزگان منصوب شد و تا سال ۱۳۸۳ برای سه سال نیز در این جایگاه فعالیت نمود. با شروع بکار دولت نهم، او از تمامی فعالیت‌های سیاسی کنار گذاشته شد، که در پی آن بار دیگر به صنعت نفت بازگشت و بعنوان مشاور مدیرعامل و عضوهیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران به فعالیت خود ادامه داد.او از ابتدای دولت یازدهم، استانداری خوزستان را برعهده داشت.

اما در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ معاون وزیر کشوربدون اطلاع قبلی با سفر به خوزستان مقتدایی را از کار برکنار کرد و همزمان فرج‌الله خبیر معاون سیاسی استانداری خوزستان به عنوان سرپرست استانداری خوزستان معرفی کرد.

/مقتدایی را چه کسانی برکنار کردند؟/

خود عبدالحسین مقتدایی  در گفت وگویی در تیر ماه سال ۹۵ گفته است :‌ متاسفانه اطلاع‌رسانی درستی درباره دلیل اصلی برکناری‌ام نکرده‌اند؛ مقصر اصلی در رفتن من از استانداری آقای زنگنه وزیر نفت و آقای روحانی هستند و شکی در این زمینه نیست که این دو نفر خواستند بنده برکنار شوم.(تسنیم)

مقتدایی در بخش دیگری از همین مصاحبه گفته :‌ تحقیقاً و دقیقاً کلید برکناری من را آقای زنگنه زد و آقای روحانی آن را ختم کرد. تاسف من از این است که چرا کسانی که بیخ گوش آقای رئیس‌جمهور بودند اطلاعات استان را غلط به ایشان دادند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها