تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 167828

برنامه نفس دوم که روزهای پنجشنبه ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه از رادیو سلامت روانه آنتن می شود، ۳۰ دی ماه به درمان آرتروز می پردازد.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در این باره توضیح می دهد: برنامه نفس دوم از تولیدات گروه سلامت اجتماعی است که با هدف تغییر سبک زندگی و پیشگیری و درمان به واسطه حرکات ورزشی تولید و روانه آنتن می شود. این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه به مدت ۴۵ دقیقه پخش می شود.
وی ادامه می دهد: برنامه نفس دوم به ملاحظات فعالیت بدنی برای افرادی که دچار آرتروز هستند، می پردازد. دکتر امیرحسین براتی متخصص پزشکی ورزشی در این باره به شنوندگان آموزش می دهد که چگونه حرکات ورزشی داشته باشند تا آرتروز آنها افزایش نیابد.
برنامه نفس دوم شامل آیتم های مختلف اعم از آیتم لطفا چند لحظه در خصوص روانشناسی ورزشی است. آیتم بازی در خانه به شنوندگان بازی هایی را آموزش می دهد که می توان در خانه انجام داد. آیتم بازی های محلی اختصاص به بازی هایی دارد که همراه با فعالیت های بدنی است..
پزشکان ورزشی به سئوالات شنوندگان پاسخ می دهند. کارشناسان برنامه متخصصان پزشکی ورزشی هستند که شامل به امیرحسین عابدی یکتا، امیرحسین براتی، مهرشاد پورسعید اصفهانی، محمد حسبی، شهرزاد خسروی، عزیزه فرزین مهر و مریم ابوالحسنی است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها