تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۰۳:۱۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 90450

پولاد امین در شهروند نوشت : بالاخره بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی و امروز و فردا کردن، روز گذشته تکلیف برنامه شبی با عبدی روشن شد و محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم اعلام کرد که این برنامه از پنجشنبه، هفتم تیرماه از این شبکه روی آنتن خواهد رفت؛ خبری که می‌توانست پایان یک دعوای چندماهه باشد؛ دعواهایی که خبرگزاری صبانیوز به یکی از مهمترین‌هایش اشاره دارد: ظاهرا در جلسه با مدیران شبکه، مخالفت شدید مدیری با پخش عبدی‌شو در عین وجود برنامه‌هایی نظیر خندوانه و دورهمی منجر به درگیری لفظی بین او و عبدی شده است! که البته خود مدیری و عبدی به پیگیری خبرنگار «شهروند» در این زمینه پاسخی ندادند و همه چیز را تکذیب کردند. این دعوا نمونه‌ای بود از تمام دعواهایی که عبدی‌شویی‌ها در این چند ماه از سر گذرانده‌اند؛ دعواهایی که در تمام این مدت مدام در جریان بوده و در نهایت کار را به جایی رسانده که آغاز پخش شبی با عبدی در روز هفتم تیرماه بدل شود به خبری مهم.
زمان دقیق عبدی‌شو
محمد احسانی ضمن تکذیب مخالفت مدیری و رامبد جوان با پخش برنامه عبدی‌شو، می‌گوید: هنوز ساعت پخش برنامه مشخص نشده، اما قطعا روزهای پنجشنبه و جمعه خواهد بود. محمدحسین لطیفی هم که گفته برنامه از ۷ تیر روی آنتن می‌رود، حتما تدوین نهایی را انجام داده و کار را آماده پخش کرده که این موضوع را رسانه‌ای کرده است. به ما فقط این ربط دارد که جوری برنامه‌ریزی کنیم که با خندوانه تداخل پیدا نکند، البته هنوز کنداکتور چیده نشده است.
ضیافت ستارگان
برنامه شبی با عبدی یک‌بار دیگر نشان می‌دهد که شبکه نسیم به قول خودمانی سوراخ دعا را پیدا کرده و راز ارتباط با مخاطب را در تولید برنامه‌های کنجکاوی‌برانگیز یافته است؛ که این خصیصه را بیشتر در قالب برنامه‌هایی با مجری‌های سرشناس می‌بینیم. برنامه‌هایی که با خندوانه و دورهمی کلید خورد و سپس این روند به وقتشه کامران تفتی و کودک‌شوی پژمان بازغی رسید.‌ هزار داستان با مجری- بازیگران متعددش گام بعدی بود و حالا هم دور دست اکبر عبدی افتاده تا چشم‌ها را متوجه خود و شبکه نسیم کند.
شبی با عبدی
شنیده می‌شود برنامه شبی با عبدی فقط و فقط یک محور دارد و آن هم کسی نیست جز خود اکبر عبدی. درواقع شاکله برنامه خاطره‌بازی با کاراکترهایی است که عبدی بازی کرده است‌. بخش دیگر برنامه نیز گفت‌وگو با تعدادی از همبازی‌های عبدی است که خاطره‌بازی می‌کنند. به‌گفته محمدحسین لطیفی که کارگردان برنامه است، ارتباط صمیمی با مردم اعم از هنرمند و غیر هنرمند نیز ازجمله قسمت‌های دیگر این برنامه است.
توقیف؟!
درباره تاخیر در آغاز پخش عبدی‌شو شایعات زیادی وجود دارد. با این‌که جواد فرحانی، تهیه‌کننده این برنامه که فصل ابتدایی خندوانه و هزار داستان را نیز تهیه کرده، هیچ تاخیری را قبول ندارد، اما شنیده‌ها حاکی است که چند بخش ضبط و به تلویزیون ارایه شده که در مرحله دریافت مجوز گیر کرده ‌است و کار برنامه که قرار بود روز مبعث روی آنتن برود، تا امروز طول کشیده ‌است.  اما دلیل هر چه باشد، خیلی‌ها منتظر این برنامه‌اند. برنامه‌ای با رقبای گردن‌کلفتی چون خندوانه و البته عادل فردوسی‌پور که در این روزهای جام‌جهانی ایران را مسحور کرده. باید دید عبدی در این رقابت چه خواهد کرد. جواد فرحانی به این رقابت خوشبین است: می‌دانیم که رقیبان ما سرسخت هستند، اما تلاشمان را کرده‌ایم و می‌دانیم برنامه موفقی خواهیم داشت.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها