تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 50865

شادمهر راستینمدیر باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر درباره شرایط دریافت کارت عضویت و تسهیلات ویژه‌ جشنواره جهانی توضیحاتی داد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ستاد خبری جشنواره جهانی فجر؛ شادمهر راستین درباره نحوه دریافت کارت اعضای باشگاه که قبلا از طریق سایت جشنواره و یا از طریق ربات باشگاه ثبت نام کرده‌اند، گفت: این افراد می‌توانند از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ماه از ساعت ۴ تا ۹ شب با مراجعه به طبقه ششم پردیس سینمایی چارسو و با ارائه کارت ملی خود، کارت عضویت باشگاه، کد رزرو و خرید بلیت را دریافت کنند.

پس از آن در زمانی که درگاه خرید بلیت‌های جشنواره در سایت سینماتیکت باز شود با همان کدی که دریافت کرده‌اند می‌توانند بلیت‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.

او افزود: علاوه بر این کسانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه حضوری به پردیس سینمایی چارسو اقدام به ثبت نام کرده و بعد از روز ۲۵ فروردین با مراجعه مجدد به پردیس چارسو کارت و کد عضویت خود را دریافت کنند.

مدیر باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر عنوان کرد: ورود به پردیس سینمایی چارسو و سینما فلسطین تنها با کارت و بلیت‌های باشگاه امکان‌پذیر است و اعضا با داشتن کارت و کد عضویت می‌توانند از سالن‌های ۱ و ۲ سینما فلسطین و ۵ سالن پردیس سینمایی چارسو استفاده کنند. همچنین هر عضو باشگاه می‌تواند برای یک نفر همراه خود نیز بلیت تهیه کند.

او ادامه داد: اعضای باشگاه علاوه بر استفاده از برنامه نمایش فیلم‌ها می‌توانند از گیفت شاپ جشنواره نیز با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند. این افراد چنانچه بخواهند از کارگاه‌های آموزشی استفاده کنند، می‌بایست قبلا ثبت نام کرده باشند تا بتوانند در طول برگزاری جشنواره از کارگاه‌هایی که مخصوص اعضای باشگاه برگزار می‌شود، بهره‌مند شوند.

راستین در ادامه درباره تسهیلاتی که برای اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر در نظر گرفته شده، شرح داد: کسانی که ثبت نام کرده‌اند با توجه به تحصیلاتشان که چه میزان تخصصی حوزه سینما بوده است و میزان حضورشان در سال گذشته جشنواره بین‌المللی فیلم فجر درجه‌بندی شده‌اند و طبق این درجه‌بندی می‌توانند از تسهیلات باشگاه بهره‌مند شوند.

او اظهار کرد: یکی از تسهیلات در نظر گرفته شده تخفیف تا ۶۰ درصد برای خرید بلیت‌های جشنواره است. یکی دیگر از تسهیلاتی که در این دوره مد نظر قرار گرفته، این است که بعد از طی شدن چند روز اول جشنواره، بر اساس میزان حضور اعضا و شرکت در نظرخواهی‌ها سطح رزرو بلیت‌هایشان تا ۶ نفر افزایش می‌یابد و همچنین این افراد می‌توانند به قید قرعه بلیت رایگان نیز دریافت کنند.

آدرس سایت رسمی جشنواره جهانی Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره film@fajriff.com است.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۸ تا ۲۱ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها