تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۰:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 178270

دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران با محوریت هم‌افزایی ظرفیت پلتفرم‌ها به چرخه اکران آنلاین و دستیابی به ساز و کار موثر و راهکار مشترک با حضور مدیران پلتفرم‌ها و نمایش خانگی برگزار شد.

به گزارش سینماسینما به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی و سمعی بصری، دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران با حضور محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، غلامرضا موسوی رئیس اتحادیه تهیه کنندگان سینما، حبیب ایل‌بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینما شهر، همایون اسعدیان دبیر شورای صنفی نمایش، محمد قاصد اشرفی رئیس انجمن سینماداران، محمدرضا فرجی عضو شورای راهبردی اکران، روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش فیلم، علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان فیلم و مدیر سامانه فیلم‌نت، محمد جواد شکوری مقدم مدیرعامل موسسه صبا ایده (آپارات و فیلیمو)، مجید محسنی مدیر تأمین برنامه فیلیمو، مهدی یزدانی مدیر نماوا و یزدان عشیری مشاور رئیس سازمان و مدیرکل روابط عمومی در سالن شهید آوینی سازمان سینمایی برگزار شد.

این جلسه با محوریت هم‌افزایی ظرفیت پلتفرم‌ها به چرخه اکران آنلاین و دستیابی به ساز و کار موثر و راهکار مشترک برای تقویت اکران فیلم‌ها بحث و تبادل نظر شد. اعضای حاضر در خصوص نحوه تعاملات پلتفرم‌ها و فیلم‌های سینمایی، تهاتر خدمات تبلیغاتی در پلتفرم‌ها و سینماها، طراحی بسته‌های فرهنگی خبری (باکس آفیس فرهنگی) در راستای رونق سالن‌های سینما، درجه‌بندی تولیدات سینمایی برای گروه‌های مختلف مخاطبان پلتفرم‌ها و … تبادل نظر کردند.

رئیس سازمان سینمایی طی سخنانی با اشاره به اهمیت و ضرورت این هم افزایی ضمن تشکر از همراهی و همکاری پلتفرم‌ها با فیلم‌های سینمای ایران گفت: همفکری و همکاری شورای راهبردی و پلتفرم‌ها را قابل توجه و تمجید می‌دانم و این نشان می‌دهد که همگی ما در این عرصه دغدغه‌های مشترکی داریم.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد مدیران پلتفرم‌ها، شورای صنفی نمایش و موسسه سینما شهر به منظور دستیابی به راهکارهایی عینی‌تر در زمینه اکران آنلاین و تبلیغات فیلم‌ها بسته پیشنهادی به شورای راهبردی ارائه دهند.

بر پایه این گزارش، در ادامه این جلسه، اعضای شورای راهبردی اکران با مدیران سازمان آتش نشانی تهران به منظور تقویت و تسهیل همکاری‌ها در جهت رفع مشکلات سالن‌های سینمایی و اخذ مجوزهای ایمنی تبادل نظر کردند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها