تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 19380
حسین محب اهریبازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید این روزها اوضاع جسمانی‌اش به شدت به هم ریخته است.

به گزارش سینماسینما، حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون که متأسفانه این روزها دوباره بیماری سرطان به سراغش آمده، در این خصوص ابراز داشت: حدود یک ماه پیش شرایط جسمانی‌ام از حالت طبیعی خارج شد و دوباره نشانه‌هایی از بیماری را در وجودم احساس کردم و ۱۰ روز پیش از عوامل سریال “علی‌البدل” اجازه گرفتم تا به پزشک مراجعه کنم. بعد از انجام آزمایش‌های مختلف و اسکن‌های گوناگون دکتر معالجم به من گفت: دیگر کاری از دست من برنمی‌آید و من را برای پیوند مغز استخوان به بیمارستان شریعتی فرستاد. در نهایت قرار است در خصوص وضعیتم کمیسیون پزشکی انجام شود تا نتیجه نهایی اعلام شود.

وی ادامه داد: در این روزها اوضاع جسمانی من به شدت به هم ریخته است. در هفته گذشته بر اثر این بیماری بیش از ۱۲ کیلوگرم از وزنم کاسته شده است. سرطان از آن دسته بیماری‌هایی است که به سرعت انسان را از پا می‌اندازد.

بازیگر سریال “پایتخت ۲” همچنین در مورد ادامه همکاری با گروه “علی‌البدل” به کارگردانی سیروس مقدم افزود: به احتمال فراوان چند روز از پزشکان اجازه می‌گیرم تا برخی از سکانس‌هایی که من در آن حضور دارم، گرفته شود و بعد به احتمال فراوان دوستان نویسنده باید تغییراتی در ادامه داستان بدهند.

حسین محب اهری در بخشی از سخنان خود به بحث بیمه هنرمندان نیز اشاره داشت و افزود: یکی از دلایلی که بیماری من شدت گرفت و حدود یک سال و نیم درمان آن به تعویق افتاد، بیمه نبودنم بود. مخارج بالای این بیماری به حدی است که فرد بیمار برای معالجه نیاز به بیمه دارد. متأسفانه در بحث بیمه شدنم بسیار اذیت شدم. البته بالاخره بعد از مدت‌ها و برخی کم‌لطفی‌ها از ابتدای تیرماه امسال بیمه تکمیلی شدم.

بازیگر سریال “خوب، بد، زشت” در انتها با اشاره به نعمت عظیم سلامتی در وجود هر فرد خاطرنشان کرد: به نظر من بیماری تلنگری است از جانب خداوند که انسان قدردان این نعمت عظیم و ارزشمند باشد. ما انسان‌ها به دلیل اینکه سلامتی برای ما به امری عادی تبدیل شده است، متوجه آن نیستیم. به هر حال راضی به مقدرات خداوند بزرگ هستم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها