تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 123532

«دیاپازون» در دومین حضور جهانی خود به هفدهمین جشنواره بین‌المللی «توفی‌فست» در کشور لهستان راه یافت.
به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «دیاپازون» به کارگردانی حامد تهرانی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع‌نوری و با فیلمنامه‌ای از حسین تهرانی، پس از حضور در بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان کره‌جنوبی، در دومین حضور بین‌المللی خود به هفدهمین جشنواره فیلم «توفی‌فست» لهستان راه یافته است.

این جشنواره به‌عنوان یکی از فستیوال‌های مهم شرق اروپا، از نوزدهم تا بیست و هفتم اکتبر برابر با ۲۷ مهر تا ۵ آبان در شهر تورن کشور لهستان برگزار می‌شود.

«توفی‌فست» که آن را با عنوان جشنواره فیلم‌های عصیانگر می‌شناسند، با هدف پرداختن به آثار بی‌پروا نظیر فیلم‌های کارگردانانی چون برگمان، پازولینی، هانکه و … برگزار می‌شود و به دنبال کشف و معرفی آثار و کارگردانانی با این خصوصیات است.

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی‌نیا، حسین تهرانى، ایلیا کیوان و معصومه رحمانی، بابک نوری و با معرفى علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی‌خانی، شادی گنجی، مهران آتش‌زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی و یکتا طبیبی در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش کننده جهانى این فیلم موسسه بین‌المللى هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخى است.

لازم به ذکر است که این فیلم پس از حضور در جشنواره بین‌المللی بوسان کره جنوبی، مورد استقبال منتقدان و مخاطبان جشنواره قرار گرفت.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها