تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 70772

جمعی از مدیران و برنامه‌سازان سیما، صبح امروز به دیدار جمشید مشایخی رفتند و از وی عیادت کردند.

به گزارش سینماسینما، در این ملاقات مجید زین‌العابدین، مدیر شبکه پنج به عنوان نماینده معاون سیما در کنار بستر این هنرمند پیشکسوت حاضر شد و از نزدیک روند درمانی وی را پیگیری کرد.

دیدار تلویزیونی‌ها با جمشید مشایخی

 

وی با ابلاغ سلام و دعای خیر مرتضی میرباقری (معاون سیما)، به حضور جمشید مشایخی در مجموعه «در جستجوی آرامش» اشاره کرد و گفت: خبر بیماری شما در زمانی به گوش مردم عزیزمان می‌رسد که کاری ارزنده را در حال پخش روی آنتن دارید و مسلما هرگاه مردم تصاویر شما را بر قاب تلویزیون خود می‌بینند، برای سلامتی تان دعا خواهند کرد.

مدیر شبکه پنج سیما پس از شنیدن خاطرات مشترک سعید سلطانی (کارگردان) و جمشید مشایخی در تولید پروژه‌های مشترک، از آنان خواست تا با رسانه‌ای کردن ویژگی‌های اخلاقی پیشکسوتانی همچون مشایخی به ترویج اخلاقیات در جامعه سرعت بخشند.

جمشید مشایخی نیز با ابراز خشنودی از این ملاقات تعهد در کار هنری را از اصول حرفه‌ای دانست و اضافه کرد: هر پروژه تلویزیونی و سینمایی محصول تلاش گروهی از افراد حرفه‌ای است و کسی اجازه ندارد یک اثر نمایشی را به انحصار درآورد.

وی در ادامه از عشق خود به ایران و ایرانیان گفت و اضافه کرد: برنامه‌سازان باید با تولید آثار فاخر و ایجاد رقابت در زمینه تولیدات داخلی تلاش کنند تا بیننده را به تماشای آثار نمایشی داخلی ترغیب نمایند. چرا که امروز شبکه‌های فارسی زبان توانسته‌اند با برنامه‌های بی‌محتوا بخشی از مخاطبان داخلی را مجذوب خود کنند.

در این ملاقات که مرتضی طاهری مشاور و مدیر دفتر معاون سیما و غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج نیز حضور داشتند، سعید سلطانی کارگردان و علی آشتیانی تهیه‌کننده با بیان خاطراتی از کارهای مشترک خود با جمشید مشایخی از سجایای اخلاقی این پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما یاد کردند.

 

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها