تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 72913

نماینده معاون اول رئیس جمهور به همراه علی مرادخانی و مرتضی کاظمی به دیدار محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون رفتند.
به گزارش سینماسینما، روز سه شنبه ۳۰ آبان‌ماه کاظم چهره‌گشا رئیس دفتر معاون اول رییس جمهور، علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت ارشاد، مرتضی کاظمی مشاور اقتصاد فرهنگ و هنر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در منزل محمدعلی کشاورز با وی دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار محمدعلی کشاورز با ذکر بیتی از حافظ حضور میهمانان را به منزلش تبریک گفت و با یادآوری خاطراتی قدیمی با آقای جهانگیری هنگام حضورش در استان کرمان برای انجام پروژه‌های هنری، از شخصیت فرهنگی معاون اول رییس جمهور سخن به میان آورد.

وی همچنین از علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز خاطراتی را تعریف کرد و گفت من خدمت آقای مرادخانی بسیار ارادت دارم و همواره به خاطر دارم که هر زمان ایشان مسئولیتی را در حوزه فرهنگ و هنر کشور بر عهده داشته است تمام تمرکزش بر روی هنر و هنرمندان معطوف بوده که جای تقدیر فراوان دارد.

در ادامه نیز چهره‌گشا که به عنوان نماینده اسحاق جهانگیری در این دیدار حضور داشت، پیام سلامتی و طول عمر معاون اول رییس جمهور برای این هنرمند ارزشمند و با سابقه هنرهای نمایشی کشور را ابلاغ داشت و ضمن سپاس از استاد کشاور ایشان را گوهری برای فرهنگ و هنر این مرز و بوم دانست که نظیری برای آن یافت نخواهد شد.

سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز در پایان از دیداری که چندی پیش و با حضور دکتر صالحی امیری وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی از استاد کشاورز انجام شد، یاد کرد و با اشاره به سخنان این هنرمند و تاکید ایشان بر ضرورت حفظ و حمایت از موسسه هنرمندان پیشکسوت اظهار داشت: دکترصالحی امیری نیز که چنین ایده‌ای داشتند از تبدیل شدن موسسه به بنیاد ملی هنرمندان پیشکسوت و تشکیل گفتمانی در این باره سخن به میان آوردند که امیدوارم در دوره جدید نیز مورد توجه قرار بگیرد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها