تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 158620

پخش برنامه “سلامت تا چهارده صفر چهار” از امروز ۱۹ تیر ماه با هدف نقشه راه سلامت برای دولت جدید از رادیو سلامت شروع شده است.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، لعیا باستانی، مدیر گروه بهداشت روان رادیو سلامت در این باره می گوید: پخش برنامه “سلامت تا چهارده صفر چهار” از امروز ۱۹ تیر ماه آعاز می شود. هدف برنامه طراحی نقشه راه برای حوزه سلامت در دولت جدید است و با اجرای دکتر مهدی جعفری از متخصصان و اندیشمندان حوزه سلامت پخش خواهد شد.
وی ادامه می دهد: در هر برنامه از مهمانانی دعوت می شود تا بر اساس اولویت های حوزه سلامت، پیشنهادهایی را مطرح کنند. مهمانان برنامه از وزرای پیشین و متخصصان حوزه سلامت خواهد بود و نظرات و پیشنهادهایشان را درباره وضعیت سلامت کشور ارائه خواهند داد تا بتوانیم به راهکارها دست پیدا کنیم. تهیه کنندگی این برنامه به عهده مرتضی میلانی است. روز دوشنبه ۲۱ تیر ماه به موضوع عدالت در سلامت می پردازیم و دکتر واعظ مهدوی یکی از مهمانان برنامه هستند. این برنامه روزهای شنبه و دوشنبه ساعت ۱۱ و ۴۰ روانه آنتن رادیو سلامت می شود و روزهای یکشنبه و سه شنبه هم تکرار برنامه در همین ساعت خواهد بود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها