تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 112201

راسل کرو برنده جایزه اسکار، در یک تریلر روان‌شناختی بازی می‌کند.

به گزارش سینماسینما، فیلم «قاطی کرده» یا «Unhinged» به کارگردانی دریک بورت سازنده «رویاپرداز آمریکایی» بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم کارل الس‌ورث نویسنده «چشم قرمز» و با بازی راسل کرو ساخته می‌شود.

کمپانی سازنده فیلم که «سولستیس استودیوز» است و با این فیلم نخستین فیلم بلندش را تولید می‌کند قصد دارد در فصل سوم سال ۲۰۲۰ این فیلم را به سینماها ببرد.

امتیاز پخش فیلم نیز در جشنواره کن و در هفته آینده عرضه می‌شود.

فیلم داستان یک سانحه رانندگی معمولی و هر روزی را به هولناک‌ترین سرانجامش می‌رساند. این فیلم داستان مادری را تعریف می‌کند که در ترافیک کمی بیش از حد در زمان اشتباه و برای مردی اشتباه (با بازی کرو) بوق می‌زند. در ادامه آن مرد کارهایی غیرقابل تصور با این زن و تمام افرادی که می‌شناسد انجام می‌دهد تا کارش را تلافی کند.

کرو به تازگی بازیگر فیلم «پسر پاک شد» بود. این فیلم در ژانر درام به کارگردانی جوئل اجرتون سال ۲۰۱۸ از سوی فوکس فیچرز اکران شد. لوکاس هجز، نیکول کیدمن، چری جونز و جوئل اجرتون دیگر بازیگران فیلم بودند.

وی به زودی با فیلم «داستان واقعی دارو دسته کلی» دیده خواهد شد. یک سریال محدود با عنوان «بلندترین صدا» نیز از وی در شبکه شوتایم روی آنتن می‌رود. این سریال ۸ قسمتی با تمرکز بر دهه آخر زندگی راجر ایلز رئیس شبکه کابلی فاکس نیوز ساخته شده است.

«سولستیس استودیوز» یک کمپانی مستقل تولید فیلم در لس‌آنجلس است که از اکتبر ۲۰۱۸ کارش را شروع کرده و قصد دارد تا هر سال به تولید ۳ تا ۵ فیلم بپردازد و آنها را برای توزیع در اختیار توزیع‌کنندگان بزرگ قرار دهد. به طور معمول فیلم‌های این کمپانی با بودجه ۲۰ تا ۸۰ میلیون دلار تولید می‌شوند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها