تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152371


رادیو سلامت با هدف ارتقای تعامل با مخاطبان شبکه، تصمیم به راه اندازی باشگاه مخاطبان کرده تا از این طریق ظرفیتی فراهم کند تا شنوندگان علاقه مند به برنامه های رادیو سلامت، همکاری بیشتری با این شبکه داشته باشند.
به گزارش سینماسینما ،محمد یوسفی، مدیر فضای شبکه رادیویی سلامت در این باره توضیح داد: ما بنا به دستور دکتر صدیقه اعتماد سعید، مدیر شبکه درصد هستیم تا ارتباط بیشتری با مخاطبان داشته باشیم و فضای مجازی پلی میان شبکه و مخاطبان باشد تا پیام برنامه ها امتداد داشته باشد. به همین دلیل در وب سایت رادیو سلامت بخشی به نام باشگاه مخاطبان اضافه شده تا علاقه مندان به رادیو سلامت، صدایشان را از این شبکه رادیویی بشنوند.
او ادامه داد: برخی از علاقه مندان رادیو سلامت در قالب پیامک و تماس اعلام کرده بودند دوست دارند صدایشان را از این شبکه رادیویی بشنوند و فضای همکاری و تعامل برایشان فراهم شود. به همین دلیل تصمیم گرفته شد باشگاه مخاطبان راه اندازی شود و مردم می توانند فایل های صوتی شان برایمان ارسال کنند. وقتی به حد نصاب برسیم، ما شروع به پخش صدای مردم می کنیم. البته باید به این موضوع اشاره کنم این بخش با هدف پیگیری می شود، یعنی فایل های صوتی مردم باید صاحب موضوع و مفهوم باشد تا برای دیگر شنوندگان هم کاربردی باشد، زیرا نمی خواهیم تعامل شنوندگان بدون هدف صورت بگیرد.
یوسفی با اشاره به دنیای تعامل با مخاطبان تاکید کرد: با توجه به نقش رسانه ها در دنیای امروز باید فضای تعاملی میان رسانه و مخاطبان افزایش یابد، زیرا دسترسی مردم به فضای مجازی بیشتر شده است. بنابراین رسانه باید به دنبال پل ارتباطی بیشتر برای ارتباط با مخاطبانش باشد و باشگاه مخاطبان می تواند گام موثری از سوی رادیو سلامت برای شنوندگانش باشد. مخاطبان این شبکه می توانند از این طریق تعامل شان را افزایش دهند.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها