تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 194891

دبیر شورای صنفی نمایش از رایزنی با سازمان سینمایی برای ادامه اکران برخی فیلم‌های روی پرده در نوروز خبر داد.

به گزارش سینماسینما، همایون اسعدیان در پی اعلام اسامی فیلم‌های اکران نوروزی و تاکید بر پایان یافتن نمایش فیلم‌های روی پرده درباره وضعیت فیلم‌هایی که به تازگی اکران شده‌اند و نیز آن‌هایی که هنوز در گیشه فروش خوبی دارند، بیان کرد: در حال مذاکره با وزارت ارشاد هستیم تا بتوانیم اکران‌ چند فیلمی را که هنوز مخاطب دارند در تعطیلات عید ادامه دهیم.

او افزود: اکران این فیلم‌ها در کنار فیلم‌های نوروزی کمک می‌کند تا سینماها همچنان رونق داشته باشند.

روز گذشته (دوم اسفندماه) روح‌الله سهرابی -مدیرکل اداره نظارت بر نمایش فیلم سازمان سینمایی- اعلام کرد، فیلم‌های «تمساح خونی»، «بی‌بدن»، «آسمان غرب»، «پرویزخان»، «آپاراتچی»، «نوروز» و «ایلیا در جستجوی قهرمان» به عنوان فیلم‌های اکران نوروز انتخاب شده‌اند.

او همچنین گفت: طبق تصمیم سازمان سینمایی با آغاز اکران فیلم‌های نوروزی (از تاریخ ۲۳ اسفند)، نمایش فیلم‌های روی پرده به پایان خواهد رسید.

سهرابی در حالی به پایان اکران فیلم‌های روی‌ پرده اشاره کرده که از ۲۵ بهمن‌ماه اکران دو فیلم «روشن» و «رویای کاغذی» آغاز شده است. علاوه براین برخی سینماداران تاکید دارند تعدادی از پردیس‌های سینمایی در تهران و شهرهای دیگر که بیش از هشت سالن دارند، در صورت پایان اکران برخی فیلم‌هایی که هنوز مخاطب دارند، خالی می‌مانند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها