تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۲۱:۳۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 34684

رضا رویگریرضا رویگری از وضعیت جسمانی خود و شایعه خبر درگذشتش از سوی برخی از رسانه‌ها گفت و از وضعیت سینما و تلویزیون و کم‏‌لطفی سینماگران گلایه کرد.

به گزارش سینما سینما ،رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: «مطمئنا یکی از دلایل اصلی دور شدنم از دنیای بازیگری وضعیت جسمانی نامساعدم است که کار کردن را برایم سخت کرده اما دلیل دیگر بی معرفتی اهالی سینما و تلویزیون است، چرا که هنوز می‏توانم در نقش‏های کوچک ظاهر شوم و ایفای نقش کنم.»

وی افزود: «متاسفانه فیلمسازان مرا فراموش کرده‏اند و از آنجا که من نیز مثل هر کس دیگری نیازمند راهی برای امرار معاش هستم باید به حرفه‏ ام ادامه دهم که ادامه دادن این حرفه نیازمند توجه و دعوت فیلمسازان به همکاری است که این اتفاق نمی‏افتد. مطمئنا بیماری اتفاقی است که برای همه رخ می‏دهد و نباید با رخ دادن این اتفاق برای یک بازیگر یا سینماگری در هر سمت، بی‏کاری به سراغ او بیاید. این بازیگر اظهار کرد: «مدت طولانی است که در تلویزیون برنامه ‏ای را دنبال نمی‏کنم چرا که برای وقتم ارزش بیشتری قائل هستم و در شرایطی که تلویزیون چیزی برای ارائه به مخاطبانش ندارد مطمئنا مردم و حتی اهالی هنر به سراغ شبکه‏های بیگانه می‏روند.»

منبع :آنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها