تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 88252
سریال تلویزیونی «بزنگاه» آخرین مجموعه نمایشی تلویزیونی که توسط رضا عطاران کارگردانی شده بود، روز سه‌شنبه در برنامه «سی سریال» شبکه چهار سیما به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماسینما، مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به کارگردانی رضا عطاران ساخته سال ۱۳۸۷ است و تهیه‌کنندگی آن را ایرج محمدی و مهران مهام بر عهده داشته‌اند. این سریال روز سه‌شنبه در قالب یک قسمت ۹۰ دقیقه‌ای از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

فیلمنامه «بزنگاه» را سروش صحت و ایمان صفایی به نگارش درآورده‌اند و درخلاصه داستان آن چنین آمده است: یک نانوای قدیمی به نام احمد پرور فوت می‌کند و بازماندگانش برای تقسیم ارث و میراث دچار اختلاف می‌شوند. نادر پسر کوچک‌تر او که در زندگی زناشویی خود شکست خورده و با دختر کوچکش زندگی می‌کند، معتاد است و پس از مرگ پدر، نادر به خانه برمی‌گردد.

رضا عطاران، حمید لولایی، مرجانه گلچین، علی صادقی، احمد پورمخبر، عباس جمشیدی‌فر، صفر کشکولی، پروین میکده و حلیمه سعیدی از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

سریال «بزنگاه» آخرین مجموعه نمایشی تلویزیونی است که توسط رضا عطاران کارگردانی شده و می‌توان آن را به نوعی تکمیل سه‌گانه عطاران در تولید سریال‌های مناسبتی ماه رمضان دانست که «در کنار خانه به دوش» و «متهم گریخت» این چرخه را کامل می‌کند؛ مجموعه‌ای که مثل کارهای قبلی عطاران از دو عنصر طنز موقعیت و قصه‌ای خانوادگی برخوردار بود اما به دلیل پرداختن به مساله‌ای مثل اعتیاد، رویه آسیب شناسانه هم به خود گرفته بود.

شبکه چهار سیما در ماه رمضان امسال با برنامه «سی سریال» سریال‌های منتخب رمضانی تلویزیونی را در قالب فیلم سینمایی پخش و تحلیل می‌کند.

«سی سریال» به تهیه‌کنندگی حسین مروی هر روز ساعت ۱۷ به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها