تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 61743

سریال طنز “بزنگاه” کاری از رضا عطاران، قرار است از امشب از شبکه آی‌فیلم پخش شود.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی آی فیلم، سریال طنز “بزنگاه” به نویسندگی ایمان صفایی، سروش صحت و کارگردانی رضا عطاران از امشب، دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران به روی آنتن می‌رود و جایگزین سریال “خانه به دوش” خواهد شد.

این سریال با توجه به ساختار ثابت جدول پخش آی فیلم که هر روز پخش یک سریال طنز برای مخاطبان خود را در نظر می‌گیرد، انتخاب شده است.

“بزنگاه ” داستان یک نانوای قدیمی به نام احمد پرور است که بعد از فوت وی بازماندگانش برای تقسیم ارث و میراث دچار اختلاف می‌شوند. پسر کوچک‌تر وی نادر (با بازی رضا عطاران) که در زندگی زناشویی خود شکست خورده و با دختر کوچکش زندگی می‌کند، معتاد است و به همین خاطر از طرف خانواده طرد شده است. حال پس از مرگ پدر، نادر به خانه برمی‌گردد و  با بی مهری خانواده روبرو می شود.

بازپخش سریال “بزنگاه” که تولید سال ۱۳۸۷ شبکه سوم سیما است، فردای همان روز در دو نوبت زمانی ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ به وقت تهران پخش می‌شود.

رضا عطاران، حمید لولایی، رضا صادقی، مرجانه گلچین، عطیه معصومی، سوسن پرور و غلامرضا نیکخواه از بازیگران اصلی این مجموعه سریال هستند که به کارگردانی رضا عطاران قرار است هر شب از شبکه آی فیلم پخش شود.

آی فیلم با شعار «شبکه نمایش برای خانواده»، از سه کانال فارسی، عربی و انگلیسی زبان و با سه جدول پخش متفاوت، به پخش فیلم و سریال‌های ایرانی برای مخاطبان متنوع خود می‌پردازد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها