تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 6444
بابک زنجانی“اشتباس” نام فیلمی است که این روزها با انتشار عکس های آن در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. شباهت گریم و لباس های شخصیت اصلی فیلم با یکی متهمان مشهور این روزها که در رسانه ها به نام «بابک زنجانی» شناخته می شود با واکنش های مختلفی روبرو شده.

اردشیر احمدی که سابقه ساخت چندین برنامه تلویزیونی و اینترنتی و ساخت موزیک ویدیو برای خوانندگانی از جمله امیر تتلو دارد چند ماه قبل با ساخت یک موزیک ویدیو با این خواننده روی ناو جماران ارتش مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و ظاهرا قصد دارد این فضای رسانه ایی را با فیلم تازه اش هم ایجاد کند. احمدی می گوید: « نام کارکتر اصلی فیلم بابک زنجانی نیست و هر کسی هر برداشتی دوست دارد می تواند از فیلم بکند.

اردشیر احمدی درباره داستان فیلم «اشتباس» گفت: این فیلم داستان فرد بسیار باهوشی است که از شرایط استفاده می کند از هیچ به همه چیز می رسد. دوست ندارم فیلمم درباره یک آدم به خصوص باشد و بیشتر روی موضوع و سوژهای که مدنظر دارم تمرکز کرده ام . برای نوشتن فیلمنامه از داستان ها و ماجراهای مختلفی استفاده کرده ایم بخشی از فیلم را به عنوان نمونه ساخته و برای دریافت پروانه ساخت و مجوز فیلمسازی ارائه می دهیم. اگر پروانه ساخت دادند که این پروژه به طور رسمی کلید می خورد و اگر ندادند ساخت آن منتفی می شود.احمدی در ادامه درباره رقم عجیب پیش بینی شده برای ساخت فیلمش گفت: تا کنون ۳ میلیارد تومان برای این فیلم جذب سرمایه کرده ایم و در تلاشیم با شروع فاز جدیدی فیلمبرداری تا ۱۵ میلیارد تومان برای این فیلم سرمایه جذب کنیم.

شباهت گریم بازیگر نقش اصلی این فیلم با رامین ناصر نصیر طی روزهای گذشته با واکنش این بازیگر مواجه شد و او بازی در این فیلم را تکذیب کرد. اردشیر احمدی درباره بازیگران فیلم «اشتباس» گفت: با یک سوپراستار سرشناس ایرانی برای بازی در این فیلم به توافق رسیده ایم. اما نقش اصلی را به چهره ناشناسی به نام حجت خودسیانی سپرده ایم و قصد داریم عمده بودجه را در بخش فنی و تولید هزینه کنیم. نام این فیلم “اختلاس” بود که لحظاتى پس از اعلام پروژه به “اشتباس” تغییر نام یافت. با دریافت پروانه ساخت رسما تولید این فیلم را آغاز می کنیم.

او که رابطه نزدیکی با امیر تتلو دارد در خصوص حضور این خواننده در فیلمش گفت: اگر قرار باشد امیر در فیلمی بازی کند باید اساسا نقشی برایش نوشته شود. در «اختلاس» نقشی برای تتلو وجود ندارد.

منبع: روزنامه سینما

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها