تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144520

رمان گرافیکی «تخت جاویدان» توسط انتشارات هورخش منتشر شد.
پیش‌فروش نسخه فیزیکی رمان گرافیکی «تخت جاویدان» با قصه‌ای خیالی درباره اسکندر مقدونی و کابوس‌هایش از امروز سه‌شنبه ۶ آبان آغاز می‌شود.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی استودیو هورخش، رمان گرافیکی «تخت جاویدان»، هشتمین جلد از رمان‌های گرافیکی استودیو انیمیشن هورخش با نویسندگی آیدا نوشالی و تصویرگری کیاوش پارسا و حمید برغانی است که روایتی از سرگذشت اسکندر مقدونی، پس از به آتش کشیدن تخت جمشید و آخرین تلاش‌هایش برای دست‌یابی به حیات جاودان است.
در این رمان گرافیکی مخاطب شاهد داستانی خیالی از رویارویی اسکندر با کابوس‌هایش است. در جریان این داستان سعی شده است تا تخت جمشید، تاریخچه‌ی آن و برخی حقایق تاریخی بازگویی شوند.
در خلاصه داستان رمان گرافیکی «تخت جاویدان» آمده است که؛ «اسکندر در پی فتح ایران و تخت جمشید، به دنبال یافتن آب حیات است. او با اعتماد به دختر داریوش سوم، رکسانا که اکنون اسیر اوست برای دست یافتن به حوضچه‌ی آب که در دالان‌های کاخ هدیش پنهان شده است راهی خرابه‌های باقی‌مانده از آن می‌شود، اما ماجرا آن‌طور که انتظار داشته است پیش نمی‌رود…»
رمان گرافیکی «تخت جاویدان» در ادامه انتشار رمان‌های گرافیکی انتشارات هورخش بعد از مجموعه چهارجلدی «جمشید»، مجموعه دوجلدی «ارشیا» و رمان گرافیکی «ضحاک» منتشر می‌شود.
کیاوش پارسا، طراحی جلد، ملیحه بیدکی فلیان، لرتینگ و کیا طاهری، ویراستاری این رمان گرافیکی را بر عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها