تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 25817
ریزش خیابان مقابل پردیس کوروشظهر روز گذشته ۱۱ شهریور ماه ساعت ۱۲:۲۰ریزش بخشی از خیابان مرکزی، به دلیل حفاری تونل مترو؛ موجب بسته شدن خیابان پیامبر و نیز قطع گاز شهری شد.

به گزارش سینماسینما، به همین دلیل تمامی سیستم‌های سرمایشی و تهویه هوا مجتمع کورش و سالن‌های سینما قطع شد. این اتفاق وجود آتش نشانی شرایط موجود و ایجاد ترافیک بازتاب خبری بسیاری را برای رقم زد. بسیاری از رسانه‌ها از تعطیل شدن کورش، ریزش مجتمع و یا حتی مرگ خبر دادند. که برخی درست و بعضی کاملا اشتباه بود.

نشست زمین، یک عدد خودرو را به داخل حفره کشاند . این نشست صدمه جانی به همراه نداشت و تلاش آتش‌نشانی، کنترل به‌موقع باعث سرعت بخشیدن به عادی شدن روال در این خیابان کمک کرد. برای امنیت، سلامت و مسلط بودن این گروه تصمیم بر این شد که گاز منطقه و محتمع کورش قطع شود.

چراغ سینما روشن یا خاموش؟
اما این تنها اتفاق ماجرا نبود ، پردیس سینمایی کورش به‌عنوان بزرگ‌ترین و پرفروش ترین پردیس سینمایی در حال حاضر کشور، مخاطبان بسیاری را خصوصا در پنج شنبه‌ها میزبانی می کند. مسئولان این پردیس سینمایی به دلیل احترام به مخاطبین خود اعلام کردند که اکران فیلم‌ها دایر است اما مشتریانی که به صورت اینترنتی اقدام به خرید بلیت نموده‌اند ، می‌توانند با هماهنگی با اپراتور تلفن گویا به روز دیگری تغییر دهند. تماس‌ها و جا به جایی‌ها صورت گرفت اما طبیعتا هم‌چنان این پردیس میزبان مردمی بود که برای دیدن فیلم مورد علاقه شان به سینما آمده بودند.
پردیس سینمایی کورش ضمن حترام به همه مخاطبان خود، تا آن‌جا که امکان داشت سعی بررفع این گرما کرد. چیدن آب معدنی های خنک کنار صندلی‌ها و پذیرایی از مخاطبان وفادار خود از جمله این تلاش‌ها بود.
با تلاش مسئولین مربوطه ساعت ۲۰ شرایط کورش به حالت عادی بازگشت. حادثه نشست خیابان پیامبر و اتفاق مجتمع کورش به طور تقریبی در ۸۰ رسانه معتبر داخلی و خارجی بازتاب داشت.

 

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها