تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146663

برنامه «دست در دست» شنبه ۲۲ آذر میزبان حمید شریف‌زاده بازیگر جوان تلویزیون، کارگردان و نویسنده تئاتر خواهد بود.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ «دست در دست» در هفدهمین قسمت خود که شنبه شب بعد از گفتگوی ویژه خبری روانه آنتن خواهد شد؛ از حمید شریف‌زاده؛ بازیگر سریال‌هایی همچون ترور خاموش، بچه مهندس، ملکاوان و … میزبانی خواهد کرد و با وی درباره همیاری هنرمندان در دوران کرونا گپ و گفتی صمیمانه را روانه آنتن می‌کند.

بازیگر سریال فاصله‌ها از اولین روزهای انتشار ویروس کرونا در کشور در کارگاه تولید ماسک و ملزومات پزشکی تالار حافظ به همراه سایر هنرمندان به فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای مشغول بوده و از این جهت صحبت های بسیاری با سلمان فرخنده مجری برنامه در باب همدلی در این روزها خواهد داشت.

همچنین محمدرضا آقایی؛ جهادگر و روحانی از شهرستان بروجن دیگر مهمان این برنامه است که از کمک به مردم در سیل پلدختر تا شرکت در طرح مواسات، همراهی بیماران کرونایی و غسل متوفیان کرونایی همراه مردم بوده است.وی در راه اندازی پویش علوی به منظور برآورده کردن آرزوهای کودکان نیز نقش برجسته‌ای داشته است.

«دست در دست» کاری‌ست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها