تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۲۲:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 17854

عادت نمی کنیمبحران تازه سینمای ایران -پخش تیزر فیلم ها از شبکه جک- امروز وارد فاز تازه ای شد.

به گزارش سینماسینما، پس از آنکه امروز خبر توقیف فیلم آآآدت نمی کنیم به دلیل پخش تیزرش از شبکه ماهواره ای جم در هضای مجازی منتشر شد، روزنامه ایران به نقل از یک مرجع قضایی این خبر را تکذیب کرد.

ساعتی بعد از سوی روابط عمومی فیلم خبر داده شد  که با حکم دادستانی آآآدت نمی کنیم رسما توقیف شد و به دلیل  پیش فروش بلیط هاى فیلم در برخى سینماها، نمایش تنها تا روز جمعه ادامه دارد و پس از آن فیلم رسما توقیف مى شود
ماجرا به همین جا ختم نشد. شبکه جم تیزرهای محصول موسسه اوج را پخش کرد! در روزی که فیلم «آآآدت نمی کنیم» به علت تیزرهای ماهواره ای توقیف شد شبکه جم در چندین نوبت تیزرهای فیلم «ایستاده در غبار» و رسوایی۲  را پخش کرد.

سازندگان دو فیلم «ایستاده در غبار» و «رسوایی۲» طی بیانیه هایی اعلام کردند که هیچ سفارش آگهی به شبکه جم نداده اند و این شبکه سر خود تیزرهای این دو فیلم را پخش کرده است. آن ها اعلام کردند که گردانندگان GEM  با سوء نیت به پخش تیزرهایی که از گروه سازنده نگرفته اقدام کرده و قصد ایجاد مشکل برای این دو فیلم را  دارد.

باید دید در ادامه، سازندگان آآآدت نمی کنیم، شبکه جم و البته دادستانی تهران به مجموعه اتفاقات امروز چه واکنشی نشان خواهند داد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها