تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 122491

پوستر بین المللى فیلم سینمایى «دیاپازون» به کارگردانى حامد تهرانى و تهیه کنندگى علیرضا شجاع‌نورى رونمایى شد.

به گزارش سینماسینما، همزمان با افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللى بوسان کره جنوبى و حضور فیلم سینمایى «دیاپازون» به کارگردانى حامد تهرانى و تهیه‌کنندگى علیرضا شجاع‌نورى در بخش «جریان نو» این رویداد سینمایى، پوستر بین المللى آن با طراحى احسان برآبادى رونمایى شد.

«دیاپازون» با برخورداری از یک فیلمنامه اجتماعی که نویسندگی آن را حسین تهرانی برعهده داشته است، شنبه پنجم و چهارشنبه نهم اکتبر (١٣ و ١٧ مهر) در این جشنواره به نمایش در خواهد آمد.

جشنواره جهانی فیلم بوسان (Busan International Film Festival) که به اختصار آن را (BIFF) می‌خوانند یکی از جشنواره‌های مهم فیلم در آسیا است که هر ساله در ماه اکتبر در کلان‌شهر بوسان (یا پوسان) کره جنوبی برگزار می‌شود.

«دیاپازون» در لوکیشن‌های تهران فیلمبرداری شده و ژاله صامتی به عنوان نقش اصلی این فیلم مقابل دوربین رفته است. بهنوش بختیاری، علیرضا استادی و معصومه رحمانی نیز از بازیگران دیگری هستند که در این اثر حضور دارند.

حدود ١٠ بازیگر جوان که همه آنها براساس سابقه حضور در صحنه تئاتر و همچنین گزینش از بین بیش از ١٠٠ متقاضی، انتخاب شده‌اند، در این فیلم ایفاى نقش کرده‌اند.

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی‌نیا، حسین تهرانى، ایلیا کیوان و معصومه رحمانی، بابک نوری و با معرفى علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی‌خانی، شادی گنجی، مهران آتش‌زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی، یکتا طبیبی و بیتا تقى‌پور در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.
پخش کننده جهانى این فیلم موسسه بین‌المللى هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخى است.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها