تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 121382

مراسم رونمایی از مستند «بانو» روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه ساعت ۱۷:۳۰ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش سینماسینما، مراسم رونمایی از مستند «بانو» به نویسندگی و کارگردانی محمد حبیبی منصور و تهیه‌کنندگی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه ساعت ۱۷:۳۰ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

مستند «بانو» در ۸۲ دقیقه روایت گر زندگی پرفراز و نشیب بانو عصمت احمدیان، از زنان تاثیرگذار اهواز است. زنی که خودش و اعضای خانواده او از جمله همسر و سه فرزندش هرکدام به نوعی با جنگ در ارتباط هستند. زندگی پس از جنگ و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی خانم احمدیان نیز بخش مهمی از زندگی اوست که در این مستند به آن پرداخته شده است.

مراسم رونمایی از مستند «بانو» با حضور سوژه اصلی این مستند عصمت احمدیان، ثریا قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون، انسیه شاه حسینی کارگردان سینما،وحید جلیلی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی، محمود رضوی تهیه کننده سینما، مرضیه هاشمی خبرنگار و مستدساز و جمعی از خانواده های شهدا، هنرمندان، فیلم‌سازان و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای برگزار می‌شود.

از جمله عوامل این مستند می‌توان به محمدرضااکبری(تدوین‌گر)، روح‌الله جوانی(مدیر تصویربرداری) و سیدمصطفی‌لسانی(مدیر تولید) اشاره کرد.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها