تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 114903

سایت جدید انجمن مستندسازان سینمای ایران با حضور اعضای این انجمن رونمایی شد.

به گزارش سینماسینما، سایت جدید انجمن مستندسازان سینمای ایران با طرح و رویکردی جامع در حوزه سینمای مستند، شب گذشته سه شنبه ۲۸ خرداد، طی مراسمی با حضور برخی از مستندسازان رونمایی و آغاز به کار کرد.

در این مراسم مسئولان انجمن مستندسازان ضمن اشاره به اهمیت و اعتبار بالای سایت انجمن مستندسازان به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین انجمن سینمای مستند کشور به واسطه سال ها فعالیت و تولید محتوا در این حوزه بیان کردند سایت جدید انجمن مستندسازان به آدرس irandocfilm.org پایگاه داده بزرگی از اطلاعات، بیوگرافی و فیلموگرافی مستندسازان کشور و فیلم هایشان خواهد بود تا علاقه‌مندان به شناخت و ارتباط با سینمای مستند و مستندسازان ایران در داخل و خارج از کشور بتوانند از این طریق در ۲ بخش فارسی و انگلیسی سایت، با فیلم ها و سینماگران موردعلاقه خود آشنا شده و ارتباط پیدا کنند.

از دیگر بخش های جدید این سایت تالاری برای بحث و گفتگوی مستقیم میان مستندسازان و علاقه مندان فیلم مستند در حوزه های مختلف سینمای مستند است.

به طور کلی تولید محتوا در حوزه سینمای مستند اعم از اخبار، پادکست، نقدها، مقالات آموزشی و پژوهش های مستند و به طور کلی هر آنچه که در جهان گسترده سینمای مستند قرار دارد در حوزه رویکرد جدید هیأت تحریریه سایت انجمن مستندسازان سینمای ایران قرار می گیرد که در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

سایت جدید انجمن مستندسازان در آدرس www.IRANDOCFILM.ORG قابل دسترسی ست.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها