تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 82381
ابوالفضل جلیلی با اشاره به اینک حضور نابازیگر به سینما صدمه زده است تاکید کرد مانند گذشته به دنبال استفاده از افراد غیرحرفه ای و نابازیگر در فیلم هایش نیست.

به گزارش سینماسینما، ابوالفضل جلیلی کارگردان با اشاره به فعالیت های خود در حوزه سینما گفت: فیلم سینمایی «مسیر معکوس» در مرحله مونتاژ است و تا فروردین ماه آماده نمایش می شود، البته با توجه به اینکه یک فیلم دیگر با همین نام در حال ساخت است به احتمال زیاد نام فیلمم را تغییر می دهم.

وی که سابقه اکران نشدن فیلم هایش را به کرات دارد، ادامه داد: دوست دارم این فیلم را اکران کنم اما همه چیز بستگی به نظر و تصمیم مدیران دولتی دارد. «مسیر معکوس» با توجه به فیلم هایی که این روزها در حال ساخت است و اکران هستند هیچ نکته حساسی ندارد و فیلم های من مقابل این آثار هیچ چالشی ندارد که بخواهند مانع اکران آنها شوند.

کارگردان فیلم «گال» در پاسخ به این پرسش که پیش از این قول هایی برای اکران فیلم های این کارگردان از سوی مسئولان دولتی داده شده بود، بیان کرد: طی این سال ها به این نتیجه رسیده ام که نمی توان روی قول مسئولان دولتی حسابی باز کرد و دیگر قید اکران فیلم های قدیمی خود را زده ام.

وی درباره دیگر کارهایش توضیح داد: در حال بازنویسی فیلمنامه یک اثر سینمایی هستم که به زودی آن را جلوی دوربین می برم و قرار است در کنار حضور بازیگران غیر حرفه ای از بازیگران حرفه ای سینما و تلویزیون هم استفاده کنم.

جلیلی که به آوردن چهره های ناشناس به سینما علاقمند بوده است، افزود: دلیل اصلی اینکه نمی خواهم سراغ نابازیگران بروم این است که استفاده از بازیگر غیرحرفه ای و یا نابازیگر به سینما لطمه زده است.

این کارگردان توضیح داد: در حال حاضر تعداد بسیاری از هنرمندان تحصیلکرده در حوزه سینما وجود دارند که هیچ کس از آنها استفاده نمی کند و همین مساله باعث سرخوردگی آنها شده است. پیش از این زمانی که می دیدم کسی علاقه مند به سینما است با وی همکاری می کردم تا سینما را تجربه کند، اما این گروه از افراد پیش از آنکه عاشق سینما باشند، عاشق پشت صحنه سینما هستند در نتیجه تصمیم گرفته ام از افراد حرفه ای و کسانی که درس بازیگری خوانده اند استفاده کنم.

جلیلی در پایان گفت: مراحل فنی فیلم  سینمایی «مسیر معکوس» به دلیل دست تنها بودن من و البته به دلیل مشکلات مالی بسیار آرام پیش می رود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها