تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152304

خندوانه و دورهمیمدیر شبکه نسیم اعلام کرد که فصل هفتم برنامه تلویزیونی «خندوانه» از چهارشنبه ۲۰ اسفند همزمان با شب مبعث به آنتن شبکه نسیم برمی‌گردد.

به کزارش سینماسینما، شبکه نسیم برای ایام نوروز، برنامه‌های پربیننده‌ای مثل «هوش برتر» با شکل و شمایل جدید، «شوتبال» و «کودک‌شو» ویژه را تدارک دیده است.

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم در جریان بازدید از این برنامه‌های نوروزی از پخش فصل هفتم «خندوانه» رامبد جوان و قسمت ویژه (آخر) فصل چهارم برنامه «دورهمی» مهران مدیری خبر داد.

مدیر شبکه نسیم درباره پخش فصل هفتم «خندوانه» گفت: «خندوانه» بعد از مدت طولانی، فصل هفتم خود را از شب مبعث (چهارشنبه ۲۰ اسفندماه) ساعت ۲۳ با ویژه‌برنامه‌ای آغاز می‌کند. برنامه‌ای که تولید خود را خوب پیش می‌برد و با کیفیت خوبی در حال ساخت است.

مدیر شبکه نسیم درباره ضبط برنامه در شرایط کرونایی، تأکید کرد: همه تماشاچیان ماسک زده‌اند و حتماً مخاطبین خواهند دید پروتکل‌ها به جدّ رعایت می‌شود. از طرفی دیگر تعداد کمتری نسبت به فصل‌های قبلی حضور دارند.

همچنین دکور بزرگی در برج میلاد را درنظر گرفته‌اند که با رعایت تمام ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی این اتفاق می‌افتد. چرا که آنقدر سلامتی شرکت‌کنندگان و عوامل اهمیت داشت که این همه زمان گذشت تا لوکیشن و شرایطی را فراهم کنند که این پروتکل‌ها درست و اصولی رعایت شوند.

او در خصوص پخش قسمت آخر برنامه «دورهمی» توضیح داد: همان‌طور که قبلاً اشاره کردم عید نوروز «دورهمی» نداریم اما قسمت آخر و ویژه فصل چهارم این برنامه تلویزیونی که احسان علیخانی میهمان این برنامه است، روز ۳۰ اسفندماه مقارن با لحظه سال تحویل این برنامه روی آنتن خواهد رفت. بنابراین بعد از سال تحویل، ویژه برنامه شبکه نسیم، قسمت آخر و ویژه «دورهمی» مهران مدیری خواهد بود.

او همچنین تصریح کرد: «کودک‌شو» به طور ویژه روی آنتن خواهد بود، ۱۵ قسمت ویژه «شوتبال» که اشتراکاتی با قبل دارد و اتفاقات ویژه‌ای را به تناسب ایام نوروز طراحی کرده است و همچنین سری جدید «هوش برتر» با دکوری که کاملاً تغییر کرده و به نسبت سری‌های قبل تفاوت‌های چشمگیری خواهد داشت. سری جدید «شکرستان» در ۱۵ قسمت و برنامه نسیم آوا با باکس ویژه موسیقیایی نیز برای نوروز تدارک دیده شده‌اند.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها