تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 15219

درست برخلاف پیش‌بینی‌ها فیلم «شکارچی : جنگ زمستان» زیان تجاری بزرگی را برای کمپانی یونیورسال به ارمغان آورد.

  یونیورسال که سال گذشته موفق‌ترین استودیوی هالیوودی گیشۀ سینما بود، با اکران «شکارچی : جنگ زمستان» در بهترین حالت شاهد زیانی ۷۰ میلیون دلاری خواهد بود.

براساس پیش‌بینی کارشناسان صنعت سینما این فیلم که در افتتاحیه در حدود ۲۰ میلیون دلار فروخت، در پایان کار نهایتاً به فروشی برابر با ۲۰۰ میلیون دلار در سرتاسر جهان دست خواهد یافت.

«شکارچی : جنگ زمستان» با حضور چهره‌های سرشناسی چون کریس همسورث، شارلیز ترون، امیلی بلانت و جسیکا چستین تنها ۱۱۵ میلیون دلار در مرحله تولید هزینه داشته است. با احتساب هزینه‌های توزیع و تبلیغات، این فیلم برای این که ضرر نکند باید بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشته باشد.

فروش بسیار پائین «شکاچی : جنگ زمستان» در میان موفقیت‌های تجاری اخیر محصولات یونیورسال رویداد غیرمنتظره‌ای بود. یونیورسال سال گذشته میلادی فیلم‌های پرفروشی چون «دنیای ژوراسیک»، «سریع و خشمگین ۷» و انیمیشن «مینیون‌ها» را به بازار سینما عرضه کرد که همگی بیش از یک میلیارد دلار فروش داشتند. این کمپانی در مجموع سال ۲۰۱۵ میلادی را با فروش ۶٫۹ میلیارد دلاری فیلم‌هایش به پایان رساند و رکورد فروش جدیدی در تاریخ سینما به نام خود ثبت کرد.

«جنگ زمستان» پس از موفقیت تجاری «سفیدبرفی و شکارچی» در سال ۲۰۱۲ ساخته شد. با این تفاوت که داستان فیلم جدید اتفاقات پیش از داستان سفیدبرفی را روایت می‌کند و در نتیجه در «جنگ زمستان» دیگر خبری از سفیدبرفی با بازی کریستن استوارت نیست.

منبع : خبرآنلاین به نقل از گاردین

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها