تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 10459

جوزف فاینس در فیلم تلویزیونی بریتانیایی «الیزابت، مایکل و مارلون» نقش مایکل جکسون را بازی می‌کند.

به گزارش «سینماسینما»، برایان کاکس در این فیلم به نقش مارلون براندو و استاکارد چانینگ به نقش الیزابت تیلور ظاهر می‌شوند.

به گزارش thewrap، «الیزابت، مایکل و مارلون» بر مبنای گزارشی که اولین بار در مجله ونیتی فیر منتشر شد، ساخته می‌شود.

یکی از کارمندان سابق جکسون مدعی شد خواننده آمریکایی کمی پیش از حادثه ۱۱ سپتامبر از براندو و تیلور بازیگران افسانه‌‌ای دعوت کرده بود اجرای او در نیویورک را ببینند، اما بعد از حمله تروریستی به برج‌های تجارت جهانی، این سه نفر یک ماشین کرایه کردند و کوشیدند خودشان به کالیفرنیا برگردند.

جوزف فاینس که در «الیزابت، مایکل و مارلون» نقش مایکل جکسون را بازی می‌کند، بیش از همه برای بازی در فیلم برنده اسکار «شکسپیر عاشق» شهرت دارد. «الیزابت»، «دشمن پشت دروازه»، «تاجر ونیزی» و «هرکول» با بازی دواین جانسن از دیگر فیلم‌های سینمایی اوست. این بازیگر ۴۵ ساله بریتانیایی در سریال‌های «فلش فوروارد» و یکی از فصل‌های سریال «داستان ترسناک آمریکایی» نیز بازی کرده است.

جکسن با ترانه‌های موفقی چون «تریلر» که تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نسخه فروش داشته است، یکی از محبوب‌ترین موزیسین‌های قرن بیستم بود. او در سال‌های پایانی عمر به دفعات با اتهامات کودک‌آزاری روبرو بود، اما هیچ‌گاه محکوم نشد. جکسن در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ در ۵۰ سالگی درگذشت.

«الیزابت، مایکل و مارلون» را بن پالمر کارگردانی می‌کند. فیلمنامه را نیل فورسایت نوشته است. شرکت اسکای آرت تهیه‌کننده این پروژه است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها