تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۷:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 120776

مجسمه مرد آهنی، ابرقهرمان فیلم سینمایی «انتقام جویان» توسط ایتالیایی‌ها ساخته شد.
به گزارش سینماسینما به نقل از مووی وب، فیلم سینمایی «انتقام جویان: پایان بازی» در حدود شش ماه پیش منتشر شد، اما هنوز هم صحبت‌های زیادی از آن می‌شود و دیگر مختص به آمریکا نیست و کشور‌های زیادی به آن علاقه دارند.

مجسمه مرد آهنی در ایتالیا برای ادای احترام به این ابرقهرمان که خودش را برای نجات زمین قربانی کرده بود ساخته شد که در یکی از مناطق شهر توسکانی قرار دارد. این مجسمه «مرد پولادین» نامگذاری شده و شاید تصور شود که منظور سوپرمن، ابرقهرمان دنیای دی سی است.

در زیر این مجسمه نوشته شده است: اولین بنای تاریخی در اولین سال مرگ مرد آهنی به وی اهدا شد. تونی استارک به عنوان مردی که زندگی خود را برای باور‌های خود از دست داد، تنها این موضوع را به ما یاد آوری می‌کند که آینده انسان به تصمیم ما بستگی دارد و همه‌ باید قهرمان باشیم.

کمپانی مارول برای اولین بار از این شخصیت در سال ۲۰۰۸ استفاده کرد. این فیلم با دو پروژه دیگر ادامه پیدا کرد و به یک سه گانه تبدیل شد. داونی جونیور بازیگر نقش مرد آهنی برای ۱۱ سال در راس فیلم‌های دنیای مارول بود و علاوه بر این سه گانه در تمامی فیلم‌های «انتقام جویان: پایان بازی» حضور داشته است. او یک ماه پیش جایزه افسانه دیزنی را نیز دریافت کرد.

با مرگ «تونی استارک» و «عقاب سیاه» و همچنین بازنشستگی استیو راجرز فیلم‌های سینمایی دنیای مارول وارد فاز چهارم شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

آخرین ها