تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 83341

بازیگر فیلم خوب بد جلف گفت: سالها در تلویزیون و در نقش های مختلف حضور داشتم و حالا که به سینما آمده ام در ابتدا باید اعتماد اینکه دارای مخاطب هستم را به خود جلب کنم تا بعد بتوانم در مورد بازی در آثار جدی هم فکر کنم.به گزارش سینماسینما، سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون که امسال فیلم سینمایی “خجالت نکش” را در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر داشت  درخصوص حضور مداوم خود در آثار کمدی سینما گفت:من خوشحالم که برای آثار کمدی انتخاب می شوم. در ابتدا چون می توانم برای شادی مردم کشورم کاری کرده باشم و از سویی این قضیه نشان می دهد که من بازیگری هستم که مخاطب به خاطرم راهی گیشه می شود.

وی درباره احتمال حضور خود در آثار جدی سینمایی تاکید کرد: با اینکه خوشبختانه در سنمای کمدی موفق بوده ام اما مطمئن باشید که اگر روزی در فیلمی جدی بازی کنم حرف های زیادی برای گفتن در اکران و جشنواره ها خواهم داشت.

بازیگر سریال “پژمان” درباره وضعیت حال حاضر سینمای ایران افزود: گیشه و فروش در سینمای امروز اتفاق بسیار مهمی بوده و به همین دلیل گرایش سازندگان به سمت سینمای کمدی بیشتر از قبل شده است که البته با توجه به بازگشت سرمایه طبیعی است.

وی با اشاره به حضور چندین ساله خود در تلویزیون اذعان کرد: سالها در تلویزیون و در نقش های مختلف حضور داشتم و حالا که به سینما آمده ام در ابتدا باید اعتماد اینکه دارای مخاطب هستم را به خود جلب کنم تا بعد بتوانم در مورد بازی در آثار جدی هم فکر کنم.

بازیگر فیلم “خوب بد جلف” درباره نبود مخاطب برای آثار جدی خاطرنشان کرد: سینمای کمدی این روزها گیشه را قبضه کرده و میل چندانی نسبت به آثار جدی وجود ندارد. شما کافی است به جدول فروش و تفاوت میان آثار کمدی و جدی نگاه کنید تا به راحتی بتوانید مقایسه درستی به عمل آورید.

منبع: میزان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها