تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 64887

سام قریبیان مدتی است که جلو دوربین فیلم «هایلایت» که روزهای پایانی خود را سپری می کند رفت. به گزارش خبرنگار سینماسینما، فیلم سینمایی «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور، این روزها مراحل پایانی فیلمبرداری را پشت سر می گذارد و بعد از لوکیشن های شهری، گروه در چند روز آینده برای ضبط سکانس های پایانی راهی شمال کشور می شوند.
همچنین  مدتی است که سام قریبیان درکنار دیگر بازیگران این پروژه، یعنی پژمان بازغی، آزاده زارعی، مینا وحید، الهه حصاری و جمشید هاشم پور جلو دوربین رفته است. «هایلایت» اولین تجربه مشترک قریبیان و نعیمی محسوب می شود.
قریبیان علاوه بر بازی در فیلم هایی چون «خط ویژه»، «گناهکاران»، «لاله» و «قانون» کارگردانی سریال «عالیجناب» را که قرار است به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع شود را نیز به عهده دارد.
«هایلایت» جدیدترین ساخته اصغر نعیمی است که فیلم سینمایی «بی وفا» را در کارنامه کاری خود دارده. در هایلایت علاوه بر قریبیان،  شیوا طاهری، لیلی فرهادپور، محمد شاهوردی، بیتا کاجی و یزدان فتوحی نیز  حضور دارند.
«هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی بعد از فیلم‌هایی چون «بی‌وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی» چهارمین ساخته وی محسوب می شود که در آن درامی عاشقانه و متفاوت را با مضمون اجتماعی روایت می‌کند.

ساسان سالور تهیه کننده «هایلایت» نیز پیش از این کار فیلم‌های «تمشک»، «آمین خواهیم گفت» و «بدرود بغداد» را تهیه کرده است.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها