تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 117962

با پیش بینی‌های هفته آینده گیشه فروش، «سریع و خشن» بدترین فروش افتتاحیه تابستان را رقم خواهد زد.
به گزارش سینماسینما به نقل از ورایتی، فیلم جدید کمپانی یونیورسال با عنوان «سریع و خشن تقدیم می‌کند:هابزو شاو» در آخر هفته اکران می‌شود. این فیلم که با بودجه بسیار بالایی ساخته شده (۲۰۰ میلیون دلار) مخاطبان را امتحان می‌کند تا هنوز هم مخاطبان به این مجموعه سینمایی که برای اولین بار نزدیک به دو دهه پیش منتشر شد علاقه دارند یا خیر.

این کالکشن تا کنون، سود خوبی کرده است. مجموعه سینمایی «سریع و خشن» که از برترین فیلم‌های اکشن است بیش از ۵ میلیارد دلار از ۸ فیلمی که منتشر کرده درآمد داشته است.

اما جزئی از یک فیلم محبوب بودن این روز‌ها برای تضمین فروش و استقبال گرم کافی نیست، چرا که به نوعی مخاطبان از فیلم‌های دنباله دار مشابه خسته شده اند که در این میان، «داستان اسباب بازی ۴»، «مرد عنکبوتی:دور از خانه» و «انتقام جویان: پایان بازی» از معدود فرانشیز‌هایی هستند که فروش خوبی را تجربه کرده اند.

اگر پیش بینی‌ها در مورد سریع و خشن درست از آب در بیاید، این فیلم، افت قابل توجهی را تجربه خواهد کرد. پیش بینی شده نهمین فیلم از دنیای سریع و خشن، بعد از اکران با ۴۲۰۰ سینمایی که در آمریکای شمالی در اختیار دارد تنها ۶۰ میلیون دلار فروش خواهد داشت، که این مقدار، کمترین شروع در تاریخ سریع و خشن است.

بزرگترین موفقیت این مجموعه نیز مربوط به فیلم «سریع و خشن ۷» در سال ۲۰۱۵ می‌شود که ۱۴۷ میلیون دلار فروش داشته است و در مجموع حتی توانست ۱.۵ میلیارد دلار پرفروش‌ترین فیلم این مجموعه سینمایی را رقم بزند. آخرین فیلم این مجموعه نیز مربوط به سال ۲۰۱۷ و فیلم «سرنوشت خشمگین» است که کارش را ۹۸ میلیون دلار شروع کرد و در نهایت ۱.۲ میلیارد دلار فروش داشت.

«سریع و خشن» با حضور ستارگانی مثل جیسون استاتهام و دواین جانسون، در این هفته با فیلم «روز و روزگاری در هالیوود» به کارگردانی تارانتینو و «شیرشاه» انیمیشن دیزنی برای صدر نشینی گیشه رقابت خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها