تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 72161

تصویربرداری مستند «سریک» در گنبد به پایان رسید.

به گزارش سینماسینما، این فیلم به کارگردانی بهاره افشاری درباره سریک، اسب سردار آزمون  است که تصویربرداریش روز گذشته در زادگاه این بازیکن مطرح تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسید.

تدوین این فیلم که همزمان با تصویربرداری آغاز شده بود توسط مهدیار سزاوار ادامه دارد.

سریک اسبی از نژاد خالص است از نژاد “تروبرد” که مختص کورس هستند و بیشتر به خاطر استفاده از آن در مسابقات سوارکاری شناخته شده است. تروبرد نژادی خونگرم است که به جسارت، سرعت و چابکی مشهور است.

سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخارترین اسب‌های ایرانی محسوب می‌شود و دراین مستند به بخش‌هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش نیز پرداخته می شود.

عوامل مستند بلند «سریک» عبارتند از : طراح ،تهیه کننده و کارگردان : بهاره افشاری، مجری طرح و مدیر تولید : حسن هندی، نویسنده و مشاورکارگردان : علی شمس، مدیران فیلمبرداری : مسعود مسجدی ،ایمان سرمستی، فیلمبرداران :محسن نجفی ، علی قلندریان ، سیناکاظمی ، مجتبی اعظم پور ،داوود بازرگانی ، منوچهر حمید پور، صدابرداران : میثم یاردیلو ، احسان نوبخت، صداگذار : محمود موسوی نژاد، عکاسان : میلاد پیامی ، حسن هندی ، سمیرا بختیاری،  گریم : مهیاد میمی، دستیار تهیه : محسن هندی، دستیار فیلمبردار : فرزاد سرمستی، تدوین  : مهدیار  سزاوار.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها