تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152492

 

برنامه سفره ایرانی به تهیه کنندگی فاطمه بی تقصیر در قالب آیتم های متنوع روزهای شنبه و دوشنبه روانه آنتن می شود تا شنوندگان را با طعم سفره ایرانی بیشتر آشنا کند.

به گزارش سینماسینما ،فاطمه بی تقصیر، تهیه کننده برنامه سفره ایرانی در این باره توضیح داد: ما گاهی سنت های خوب گذشته را در زمینه های مختلف فراموش می کنیم. در حالی که همین سنت های خوب منجر به دورهمی ها می شوند. یکی از اتفاقات خوب در سنت ما، سبک های تغذیه است. به همین دلیل ما برنامه سفره ایرانی را روزهای شنبه و دوشنبه ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می کنیم.

وی ادامه داد: این برنامه در قالب بخش های متنوع از گروه تغذیه پخش می شود. کارشناس برنامه دکترپیام حسین زاده
و گزارشگر شیوا اسدی است.
آیتم های شنبه ها عبارت است از: یک کاسه سفالین :معرفی آشهای ایرانی وخواص آنها با اجرای مائده حسینی، کتاب خوشمزه: معرفی کتابهای تغذیه ای با اجرای سیرانوش شفیعی جاوید، بشقاب سالاد: معرفی سالادهای ایرانی برای بچه ها با اجرای مهدیس شهبازی، یک فنجان سلامت :معرفی دمنوشها وخواص آنها با اجرای فاطمه عینعلی و برکت سفره: معرفی نانهای محلی وخواص آنها با اجرای مهسا حدادی احمدسرایی مقدم
این تهیه کننده افزود: آیتمهای دوشنبه ها شامل: طعم یک چاشنی: معرفی ادویه ها با اجرای مژگلن واعظیان، آیتم چهارفصل زمستانه پاییزانه.. بهارانه.. و تابستانه: پرداختن به محصولات فصلی وخواص آنها با اخرای فرناز بیات، بشقاب دسر: معرفی دسرهای ایرانی وخواص آنها با اجرای راضیه غلامپوروخانم فنایی، سفره خبر :پرداختن به خبرهای تغذیه ای رادیو سلامت با اجرای سازسنا عمادی وبهار زهدی مطلب پور، دغدغه های من در آشپزخانه: درباره کدبانوگری ونکات مواد غذایی با اجرای پریسا مرادیان، سفره گرد: پرداختن به تاریخچه مواد غذایی با اجرای زهرا شاملو دهنو است. تلاش کرده ایم در قالب آیتم های متنوع مردم را با سنت های خوب تغذیه آشنا کنیم.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها