تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 64305

دکتر قلابی که با معرفی خود به عنوان سرمایه گذار یکی از کارگردانان مشهور سینما و تلویزیون، زن ماساژور را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با حکم دادگاه به حبس و شلاق محکوم شد.
به گزارش جام جم، اواخر تابستان ۹۵، زنی با مراجعه به یکی از کلانتری های پایتخت گفت: «من ماساژور هستم و چند وقت پیش با مردی به نام سعید آشنا شدم. او هم خودش را دکتر و مدیر بخش ماساژ معرفی کرد و کارتش را نشانم داد. روی آن تصویر کارگردان مشهور سینما چاپ شده بود. سعید گفت سرمایه گذار این کارگردان است و او را از نزدیک می شناسد. با این حرف به او اعتماد کردم. قرار شد به خانه ام بیاید تا قرارداد کاری امضا کنیم و من در بخش زنان به او کمک کنم. روز حادثه به خانه ام آمد. چند تا قرص به من داد که با خوردن آن بیهوش شدم. چند ساعت بعد به هوش آمدم و متوجه شدم مرا مورد آزار و اذیت قرار داده است.»
با ثبت این شکایت، دستگیری متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت. شاکی با راهنمایی پلیس، با سعید تماس گرفت و در خانه اش قرار صوری گذاشت. سعید وقتی پایش را در خانه گذاشت در دام ماموران گرفتار شد و به زندان افتاد. چندی بعد کیفرخواست پرونده صادر و برای رسیدگی در اختیار شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.
صبح دیروز در ابتدای جلسه، شاکی بار دیگر مدعی آزار و اذیت شد و درخواست مجازات کرد. سپس متهم در جایگاه ایستاد و با اظهار بی گناهی گفت: «من با چاپ کارت، خودم را دکتر ماساژور و سرمایه گذار کارگردان مشهور سینما معرفی کرده بودم. چند بار به خانه شاکی رفتم، اما هیچ تجاوزی انجام ندادم. روز حادثه هم فقط برای بستن قرارداد به آنجا رفته بودم و کاری با او نکردم.» در پایان دادگاه، قضات وارد شور شدند و متهم را به جرم ارتباط نامشروع به ۹۹ ضربه شلاق و به جرم غصب عنوان به یک سال و نیم حبس محکوم کردند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها