تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۷:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 79166
به گفته سیامک صفری بازیگر فیلم سینمایی «بمب»، داستان این اثر از زاویه نگاه یک کودک روایت می شود و عاشقانه ای در دوران جنگ را به تصویر می کشد.

به گزارش سینماسینما، سیامک صفری بازیگر سینما و تئاتر درباره فیلم سینمایی «بمب» به کارگردانی پیمان معادی که در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور دارد، گفت: امسال من در جشنواره ملی فیلم فجر تنها فیلم سینمایی «بمب» را برای نمایش دارم که داستان عاشقانه ای دارد. این فیلم به موشک باران تهران توسط عراقی ها اشاره دارد و دوره ای است که نسل ما آن را تجربه کرده ایم.

وی افزود: شرایط جنگ فضای غالب این فیلم را تشکیل می دهد زیرا در آن دوران همه چیز تحت تاثیر نگرانی های جنگ قرار داشت و مردم شهری هم درگیر چنین فضایی بودند البته در همین حین داستانی در فیلم شکل می گیرد که بسیار لطیف است و با فضای جنگ کُنْتْراست دارد. در واقع حالی در فیلم وجود دارد که با خشونت بمباران در تضاد است.

صفری با اشاره به اینکه عشقی که در این اثر وجود دارد بسیار بکر و خاص است، توضیح داد: در «بمب» نقش پدر سعید را ایفا می کنم که سعید یک کودک و پرسوناژ اصلی قصه است.

این بازیگر اظهار کرد: سعید روایتگر قصه است و قصه از زاویه نگاه این کودک روایت می شود.

صفری با اشاره به تجربه همکاری با پیمان معادی کارگردان «بمب» بیان کرد: همکاری با پیمان معادی برای من تجربه خوبی بود زیرا او کاملا به کارش مسلط بود و فضای فیلم و آدم های قصه اش را به خوبی می شناخت از همین رو همه چیز در آرامش پیش رفت.

وی در پایان گفت: «بمب» یک فیلم شهری است و اغلب داستان آن در یک خانه روایت شد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها