تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 111720

سیروس الوند با اعلام اینکه ۱۲ دقیقه از نسخه «آن جا همان ساعت» کوتاه شده است درباره زمان اکران فیلمش صحبت کرد.

به گزارش سینماسینما، سیروس الوند کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «آن جا همان ساعت» درباره آخرین وضعیت اکران این فیلم گفت: طی دو نمایشی که داشتیم، باتوجه به نظر مخاطبان ۱۲ دقیقه از فیلم نسبت به نسخه آخر کوتاه شد و کار را مجدد صداگذاری کرده و موسیقی گذاشتیم. در حال حاضر فیلم آماده نمایش شده است و تا هفته آینده کپی‌های فیلم هم آماده شده و برای دریافت پروانه نمایش آن اقدام خواهیم کرد.

الوند درباره زمان اکران این فیلم سینمایی توضیح داد: امیدوارم بتوانم فیلم را عید فطر اکران کنم.

کارگردان «پرتقال خونی» درباره حضور نداشتن فیلم در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر نیز گفت: فیلم‌ها برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر از قبل از عید انتخاب شده بود و من اصلا متقاضی نبودم. در بخش بازار هم حضور نداشتم چون فیلم آماده نبود و به همین دلیل در این دوره از جشنواره جهانی فیلم «آن جا همان ساعت» حضور نداشت.

«آنجا همان ساعت» فیلمی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیروس الوند و محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم به عنوان یکی از فیلم‌های رزرو بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر سی‌وهفتم معرفی شد.

رعنا (معلم مقطع ابتدایی) و امیر (کارگر کارگاه بلور سازی) زندگی عاشقانه خود را در محله قدیمی، در حاشیه شهر آغاز کرده‌اند غافل از آنکه شیطنتی جنون آمیز خوشبختی ساده آن‌ها را نشانه گرفته است.

پرویز پرستویی، ماهور الوند، شهرام حقیقت دوست، سعید پیردوست، امیرحسین فتحی، شاهرخ فروتنیان و هدیه بازوند بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها