تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148591

آل پاچینو ستاره بزرگ سینمای جهان با وجود نامزد نشدن در جوایز «امی» ۲۰۲۰ همچنان یکی از شانس های جوایز گلدن گلوب به حساب می آید.

به گزارش سینماسینما، به نقل از گلددربی، در ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی خبر حضور آل پاچینو در اولین سریال بلند زندگی اش با نام «شکارچیان» محصول آمازون بسیار سر و صدا به پا کرد، با این حال نقدها درباره این سریال ضد و نقیض بود به گونه ای که سرانجام جوایز «امی» مهم ترین جوایز تلویزیونی دنیا به رغم قدرت بازیگری پاچینو از کنار نام این بازیگر گذشت.

با وجود بی تفاوتی جوایز «امی» به پاچینو، این ستاره نیویورکی سینمای جهان نزد انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود که همان برگزارکنندگان مراسم گلدن گلوب هستند، بسیار محبوب است به گونه ای که ممکن است این بازیگر آمریکایی که بیشتر به واسطه آثار سینمایی درخشانش چون «پدرخوانده» ها، «بعد از ظهر سگی» و «صورت زخمی» به یادآورده می شود برای بازی در سریال «شکارچیان» نامزد جایزه گلدن گلوب شود و به نحوی انتقام جوایز «امی» را بگیرد.

پاچینو تا به حال در طول ۵۰ سال بازیگری اش، ۱۸ بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده و از این تعداد چهار بار (۲ بار سینما و ۲ بار تلویزیون) برنده شده است. ستاره «بوی خوش زن» همین طور یک بار در سال ۲۰۰۱ جایزه یک عمر دستاورد مراسم گلدن گلوب را دریافت کرده است.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها