تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 138850

مینی سریال شش قسمتی «بینوایان» برای اولین بار از ۲۴ تیرماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش سینماسینما، مینی سریال «بینوایان» به کارگردانی تام شانکلند محصول ۲۰۱۸ انگلستان بوده که بر اساس رمانی فرانسوی به همین نام اثر ویکتور هوگو ساخته شده است.

رمان بینوایان، اثر کلاسیکی از ادبیات فرانسه به قلم ویکتور هوگو یکی از آثار شاخص ادبیات جهان است، که زندگی مردی به نام ژان‌والژان که به دست مفتش‌های ژاورت دستگیر می‌شود را نشان می‌دهد. این رمان بیانگر تیره‌روزی و تنگدستی طبقه فقیر جامعه در فرانسه ناآرام پس از ناپلئون است. از این رمان آثار سینمایی و تلویزیونی بسیاری تا کنون ارائه شده که تام شانکلند در سال ۲۰۱۸ یک نسخه جدید از آن را به صورت یک مجموعه تلویزیونی ارائه داده است.

در این سریال دومینیک‌وست، دیوید اویلوو، عدیل اختر، لی‌لی کالینز و الی بمبر به هنرمندی پرداخته‌اند.

مینی سریال شش قسمتی «بینوایان» به مدیریت دوبلاژ افشین زی‌نوری، ترجمه وحید جانفرسا و صدابرداری اکبر صالحی برای پخش از تلویزیون آماده شده است.

علی همت مومیوند، سعید مظفری، اکبر منانی، بهروز علی محمدی، ناهید امیریان و شراره حضرتی از جمله دوبلور‌هایی هستند که صداپیشگی کاراکتر‌های سریال را به عهده داشته‌اند.

«بینوایان» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما، از سه شنبه ۲۴ تیرماه، ساعت۱۲ بامداد از شبکه چهار سیما پخش و ساعت‌ ۱۸ روز بعد بازپخش می‌شود.

منبع: ایلنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها