تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 13940

شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران به زودی با کیفیت اچ دی برنامه های خود را پخش می کند.
نخستین جلسه مدیران شبکه ها و مدیران معاونت سیمای رسانه ملی با حضور رئیس سازمان صدا و سیما برگزار شد.

علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی در حاشیه برگزاری این نشست گفت: در این جلسه برنامه های نوروزی سیما نقد و بررسی و درباره ساخت برنامه های تلویزیونی در سال ۹۵ بحث و گفتگو شد.

وی افزود: در طول تعطیلات نوروز دکتر سرافراز شخصا بر تولید و پخش برنامه ها نظارت داشته است.

معاون سیما از اچ دی شدن پخش شبکه سه سیما در آینده نزدیک خبر داد و گفت:‌ بخش نوجوان نیز به زودی به پخش شبکه کودک اضافه خواهد شد.

پورمحمدی افزود: تاکنون نظرسنجی رسمی درباره برنامه های نوروزی امسال سیما منتشر نشده است ولی در مجموع برنامه های نوروزی امسال متنوع تر از نوروز پارسال بود.

معاون سیمای رسانه ملی پخش سه مجموعه تلویزیونی، تولید برنامه های ترکیبی و مسابقات فرهنگی و ورزشی و همچنین پخش برنامه خندوانه و دورهمی و فیلم های سینمایی را از جمله برنامه های متنوع نوروز امسال دانست.

برچسب‌ها: ,

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. مهدی
    ۳, خرداد, ۱۳۹۵ ۲:۵۹ ق٫ظ

    آقای مسعود فراستی هر چقدر هم آدم به ظاهر تلخ و رکی است اما بعضی از حرفاش واقعا درسته… به قول استاد فراستی، ماجرای تلویزیون ماقبل نقده، اصلا حرف زدن هم در موردش افت داره جناب آقای مصفای عزیز، تلویزیون با بی تدبیریه مدیران غیر متخصص و اکثرا سیاسی ، خودش رو سخره خاص و عام کرده، و از رو هم نمیره، حتی حاضر نیست به اشتباهات خودش اعتراف کرده و درصدد جبران بر بیاد ،بلکه قیافه ی حق به جانب هم گرفته و راست راست تو چشم مخاطب نگاه کرده و به شعور اون توهین میکنه، تنها راه حل این مساله هم اینه که اکثر دوستان و همکاران اعم از بازیگر و فیلمساز، همچون شمای بزرگوار تلویزیون رو تحریم کنند تا حداقل از روی ناچاری و جلب مخاطب یه تغییر رویه در سیاستهاش بده، نمونه اش سریال کیمیا بود که مسخره خاص و عام شده بود اما یه مراسم تجلیل هم براش گرفتن تازه یه کار جدید هم بهشون دادن تا بیشتر لج مردم رو در بیارن

نظر شما


آخرین ها