تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 125896

درصدی از صندلی‌ها و ظرفیت خالی سالن‌های «سینماحقیقت» بلیت‌فروشی می‌شود.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، طی اطلاعیه‌ای از سوی روابط عمومی جشنواره «سینماحقیقت» اعلام شد: با توجه به علاقمندی مخاطبان جشنواره، درصدی از بلیت‌های قابل رزرو سئانس‌های مختلف «سینماحقیقت»، به انضمام ظرفیت خالی سالن‌های سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» بلیت‌فروشی شده و در اختیار عموم مخاطبانی که فاقد کارت جشنواره هستند، قرار خواهد گرفت.

در این اطلاعیه آمده است: «فروش این بلیت‌ها به مخاطبان عام، تک‌سئانس بوده و به تعداد محدودی به‌ صورت آنلاین قابل رزرو خواهد بود. یک ساعت تا شروع سئانس نیز در صورت وجود ظرفیت خالی سالن‌ها، افراد به شکل حضوری و با مراجعه به کانترهای مجموعه چارسو می‌توانند بلیت‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.

توضیح:

۱) رزرو بلیت برای دارندگان کارت جشنواره و سایر علاقمندان از طریق وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir امکان‌پذیر است.

۲) دارنده‌ هر کارت جشنواره تنها قادر به رزرو اینترنتی یک بلیت از هر سئانس خواهد بود.

۳) بلیت‌ها از یک روز قبل قابل رزرو بوده و حداکثر تا یک ساعت مانده به شروع سئانس، افراد باید با مراجعه به کانترهای مجموعه چارسو، بلیت رزرو شده‌ی خود را دریافت کنند.

۴) در فاصله‌ یک ساعت مانده تا آغاز فیلم، بلیت ظرفیت‌های خالی سالن به ‌صورت حضوری به فروش خواهد رسید.

۵) علاقمندان حوزه‌ مستند می‌توانند با عضویت در «باشگاه مستند» «سینماحقیقت»، علاوه بر رزرو اینترنتی بلیت‌های هر سئانس جشنواره (یک بلیت با هر کارت)، از مزایای سالیانه‌ این کارت نظیر عضویت در پاتوق هفتگی فیلم مستند و تخفیف ۲۰ درصدی کارگاه‌های آموزشی، خرید اقلام تبلیغاتی جشنواره و کافی‌شاپ طبقه ششم چارسو برخوردار شوند.

۶) قیمت و جزئیات فروش بلیت‌ها، به علاوه‌ موضوع و اطلاعات مجموعه‌ فیلم‌های جشنواره متعاقبا روی وب‌سایت «سینماحقیقت» منتشر خواهد شد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها