تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141280

متقاضیان حضور در بخش «فیلمسازان بسیجی» شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، برای ارسال آثار محدودیت سال ساخت ندارند.

به گزارش سینماسینما به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت،  براساس اعلام دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، فیلمسازان استانی که تمایل به ارسال اثر برای بخش «فیلمسازان بسیجی» دارند می توانند فیلمنامه‌ها و فیلم‌های تولید شده در قالب انیمیشن، فیلم کوتاه، مستند، نماهنگ و… با موضوعات مرتبط را هر زمان که تولید شده باشد به دبیرخانه ارسال کنند. آثار بدون در نظر گرفتن سال تولید بررسی و داوری اولیه خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند تا ۱۰ شهریور آثار خود را برای شرکت در سه بخش «مدافعان سلامت»، «فیلمساران بسیجی» و «جشنواره جشنواره‌ها»  که از ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد، ارسال کنند.

زمان اعلام آثار پذیرفته شده در بخش مسابقه «مدافعان سلامت»، «فیلمساران بسیجی» و «جشنواره جشنواره‌ها» ۲۲ شهریورماه است.

همچنین مهلت ارسال آثار به مرحله دوم جشنواره فیلم مقاومت شامل بخش‌های «مسابقه اصلی»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و «فیلم به معنای مطلق»، تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

زمان اعلام آثار پذیرفته شده در این ۶ بخش که از یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج برگزار می‎شود، نیز ۱۵ آبان تعیین شده است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها