تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 23472

شهاب حسینی رامین پرچمیشهاب حسینی مهمان نخستین قسمت از برنامه اینترنتی و گفت و گو محور «حاشیه در حاشیه» به  کارگردانی اشکان درویشی شد.

به گزارش سینماسینما، شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین قسمت از برنامه «حاشیه در حاشیه» درباره شایعات و حواشی زندگی حرفه ای و شخصی خود و همچنین چالش های پیش روی چهره ها در جامعه صحبت می کند.

«حاشیه در حاشیه» عنوان برنامه جدیدی از آپارات است که به شایعات و حواشی پیرامون زندگی هنرمندان و چهره های ورزشی می پردازد. این برنامه تلاش می کند تا چالش ها و فراز و نشیب های درگیر شدن در حواشی را از زبان چهره ها بررسی کند. حاشیه هایی که مردم خواسته یا ناخواسته برای چهره ها ایجاد می کنند و زندگی شخصی، حرفه ای، امنیت و آرامش هنرمند یا ورزشکار را تحت الشعاع قرار می دهند. اشکان درویشی کارگردان این برنامه اینترنتی است. تهیه کنندگی اش را خود او و رامین پرچمی برعهده دارند. نویسندگی و مدیریت پروژه را هم رامین پرچمی بازیگر سینما و تلویزیون انجام می دهد. گفتنی است برنامه «حاشیه در حاشیه» اولین فعالیت جدی رامین پرچمی بعد از دوران ممنوع الکاری این هنرمند است. اجرای این برنامه را نیز درویشی و پرچمی به طور مشترک بر عهده دارند.

این برنامه اینترنتی به زودی در سایت آپارات منتشر خواهد شد.

همچنین عوامل زیر در تهیه و تولید این برنامه مشارکت خواهند داشت:

مدیر تصویر برداری: عرفان احتشامی، دستیار کارگردان : آذین فولادوند، مشاور پروژه و مدیر امور رسانه ای: رکسانا قهقرایی، برنامه ریز: مریم گلی، تدوین: بهمن قهاری، دستیار صحنه: هدیه محمدی، عکاس: مجتبی رسولی

 

شهاب حسینی رامین پرچمی

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. Mahshid
    ۱۰, فروردین, ۱۳۹۶ ۲:۲۹ ق٫ظ

    سپاس مانا باشی شهاب نازنین

  2. Mahboobeh
    ۱۳, آذر, ۱۳۹۹ ۹:۰۹ ب٫ظ

    سربلندوموفق وشادباشی داداش شهابم

نظر شما


آخرین ها