تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۲۱:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 83662
شهین تسلیمی که این روزها در سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری ایفای نقش می‌کند، کار کردن با این کارگردان را تجربه متفاوتی در کارنامه حرفه‌ای خود می‌داند.

به گزارش سینماسینما، شهین تسلیمی درباره تجربه کار با کیانوش عیاری در سریال «۸۷ متر»، اظهار کرد: «در این سال‌ها با کارگردان‌های مختلف و حرفه‌ای کار کرده‌ام، اما تجربه کار با آقای عیاری برایم بسیار خاص و متفاوت است.»

او ادامه داد: «نگاه آقای عیاری به بسیاری از موضوعات متفاوت و تازه است و حتی روی بسیاری از موضوعات ساده همانند نوع نگاه کردن، ایستادن و راه رفتن بازیگران هم دقت دارد و به آنها اهمیت می‌دهد.»

بازیگر سریال‌های «وضعیت سفید» و «پادری» درباره‌ همبازی بودن با بازیگران تازه‌کار در سریال تلویزیونی «۸۷ متر»، گفت: «طبیعتا کار با بازیگران جدید مقداری مشکل است؛ چرا که سکانس‌ها بارها تکرار می‌شوند. معمولا قبل از هر پلان با بازیگرهای جدید صحبت می‌کنم و اگر نکاتی وجود داشته باشد با آن‌ها در میان می‌گذارم؛ البته این موضوع تنها شامل حال بازیگران تازه‌کار نمی‌شود و با بازیگران حرفه‌ای نیز این رابطه وجود دارد؛ به عنوان مثال اگر بازیگران حرفه‌ای که با آن‌ها پلان دارم نکاتی را به من مطرح کنند بسیار خوشحال هم می‌شوم.»

تسلیمی همچنین درباره کم‌کاری برخی از کارگردان‌های حرفه‌ای در تلویزیون اظهار کرد: «مدتی است که بسیاری از کارگردان‌ها به سینما روی آوردند و کمتر در تلویزیون فعالیت می‌کنند. در این سال‌ها پیشنهاداتی داشته‌ام ولی چندان مایل به کار کردن در آن پروژه‌ها نبودم و بیشتر با کارگردان‌هایی کار کردم که سابقه حرفه‌ای آنها شناخته شده است.»

کیانوش عیاری که سال‌ها پیش سریال «روزگار قریب» را برای تلویزیون ساخته بود، این روزها مشغول تصویربرداری سریال «۸۷ متر» است. تصویربرداری این سریال که عیاری تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده دارد، مدتی است که در یکی از خانه‌های شهر تهران آغاز شده است.

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» که قرار است نیمه دوم سال ۹۷ از شبکه یک سیما راهی آنتن شود، داستان دو خانواده به نام «پوردَوَرانی» و «خلیلی» را روایت می‌کند که به دنبال خرید خانه‌ای از یک کلاهبردار، ماجراهایی را خلق می‌کنند. در این سریال که برای شبکه یک تولید می‌شود و تلاش شده تا از بازیگران جدید نیز در آن استفاده شود، علی دهکردی، سعید آقاخانی، فریبا کامران، مهران رجبی و شهین تسلیمی نیز ایفای نقش می‌کنند.

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری کاری ازگروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها