تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 71445

فیلم سینمایی “خانه کاغذی” ساخته مهدی صباغ‌زاده در آمریکا به نمایش در می‌آید.
به گزارش سینماسینما، روز شنبه (۲۰ آبان‌ماه) برابر با ١١ نوامبر ساعت ۱۹ در سینما اوریندا و روز یکشنبه ۱۲ نوامبر ساعت ۱۹ در شهر بورلی هیلز، فیلم سینمایى “خانه کاغذى” روى پرده خواهد رفت.

همزمان با نمایش این فیلم در کالیفرنیا، از اولین آنونس رسمی ساخته مهدی صباغ‌زاده نیز رونمایی شده است. این فیلم در داخل کشور هنوز به نمایش عمومی درنیامده است.

این فیلم سینمایی پیشتر در بخش جلوه‌گاه شرق جشنواره جهانی فجر به نمایش در آمده بود و مورد توجه اصحاب رسانه قرار گرفته بود.

‎پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، ارد زند و شقایق فراهانی در خانه کاغذی به ایفای نقش می‌پردازند .تینا پاکروان با مشارکت امیرحسین عبدالهی تهیه این فیلم را برعهده دارند.

‎مهدی صباغ ‌زاده پس از چهار سال دوری از سینما “خانه کاغذی” را کارگردانی کرده است و فیلم‌نامه آن را خسرو نقیبی و علی مسعودی‌نیا براساس فیلم‌نامه‌ “فصل سرد” نوشته‌ مهدی صباغ‌زاده، حسن قلی‌زاده نوشتند ومدیریت فیلمبرداری آن بر عهده علیرضا زرین دست است.

در خط داستانی این فیلم سینمایی آمده : امیرعلی ابراهیمی روزنامه‌نگار کنارکشیده در خانه‌ قدیمی‌اش همراه دخترش سارا که او هم روزنامه‌نگار است زندگی می‌کند. بازگشت مینو که روزگاری عاشق هم بوده‌اند و شنیدن حقایق درباره‌ دلایل رفتن او، امیرعلی را مجاب به بازگشت دوباره و افشای اسراری می‌کند که بابت آن‌ها خود را بازنشسته کرده. از سوی دیگر سارا که دل در گروی عشق سردبیرش دارد، راه و رسمی متفاوت از پدر برای زندگی‌اش انتخاب کرده…

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها