تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152228

فیلم سرزمین آواره‌هامایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم «سرزمین آواره‌ها» و «سوارکار» هر دو ساخته کلوئی ژائو در سن ۳۵ سالگی به عمر خود پایان داد.

به گزارش سینماسینما، مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم مدعی اسکار «سرزمین آواره ها» (یا ترجمه دیگرش «سرزمین عشایر») در سن ۳۵ سالگی خودکشی کرد. این خبر را پدرش دیوید اسنایدر اعلام کرد.

پیکر بی جان مایکل وولف اسنایدر در آپارتمانش در نیویورک روز اول مارس چند روز بعد از آنکه دوستان و اطرافیانش خبری از او نداشتند، توسط پدرش پیدا شد.

اسنایدر بیشتر برای کار در فیلم مدعی اسکار «سرزمین آواره ها» ساخته کلوئی ژائو به یاد آورده می شود او پیش از این با ژائو در فیلم «سوارکار» محصول ۲۰۱۷ نیز همکاری کرده بود.

ژائو در واکنش به این خبر گفت: من همیشه بعد از هر برداشت چون هدفون در گوشم نداشتم به وولف نگاه می کردم و به شدت به او اعتماد داشتم. او نیز همیشه با لبخندی به من سر تکان می داد و یا گاهی هم در حال ثبت صدا اشک در چشمانش حلقه می زد. دلم برایش تنگ می شود، همواره سر هر صحنه بعد از هر برداشت همراهم خواهد بود، پایین جاده می بینمت دوست من. (جمله آخر به دیالوگ فیلم «سرزمین آواره ها» اشاره دارد.)

فرانسیس مک دورمند نیز در بیانیه‌ای در این باره نوشت: وولف ضربان قلب ما را با هر نفسی که می کشیدیم ثبت می کرد، برای من او «سرزمین آواره‌ها» بود.

مایکل وولف اسنایدر حرفه خود را از سال ۲۰۱۱ شروع کرده بود.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها