تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 8889

فیلم سینمایی «سلام بمبئی» که این روزها در مرحله پیش تولید به سر می‌برد با صادر شدن پروانه ساخت بالیوودی آن،قرار است طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده،نیمه اول بهمن سال جاری در«هندوستان» کلید بخورد.

به گزارش سینماسینما،این پروژه سینمایی با حمایت دکتر«غلامرضا انصاری»،سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند و دیگر همکارانشان در «دهلی» و«بمبئی» و همچنین با حمایت سفیردولت هندوستان در ایران، وارد مرحله پیش تولید دراین کشور می‌شود تا ساخت اولین فیلم محصول مشترک موسسه سینمائی «قاب آسمان» از ایران و «کمپانی موشن پیکچرز»هند،در شهر«بمبئی»جلوی دوربین برود.

با قطعی شدن حضور«محمد رضا گلزار»، «دیامیرزا» و «گلشن گروور»در پروژه سینمایی«سلام بمبئی»،«بنیامین بهادری»نیز باعقد قرارداد،به این پروژه سینمایی پیوست؛این خواننده که برای اولین بار پا به دنیای بازیگری می‌گذارد، پس از«محمد رضا گلزار»که علاوه بر بازیگری سابقه فعالیت در عرصه موسیقی را نیز دارد،دومین بازیگر ایرانی است که به نقش آفرینی دراین پروژه سینمایی مشترک می‌پردازد.

بر خلاف آنچه در برخی خبرها عنوان شده، «بهادری» نقش دوست«گلزار»را در این فیلم،ایفا می‌کند.

«سلام بمبئی»به کارگردانی«قربان محمدپور»که ملودرامی عاشقانه است،داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها