تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 112783


ویژه برنامه تلویزیونی «صراط» ویژ ولادت امام حسن (ع) امشب ساعت۲۲ روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: «صراط» که در قالب مستند گونه ویژه تمام مناسبت های مذهبی و فرهنگی سال تهیه و تولید می شود، قسمت جدید از این برنامه در روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به مناسبت ولادت امام حسن (ع) از شبکه چهار سیما پخش می شود.
بنابراین گزارش، در ویژه برنامه ولادت امام حسن (ع) که روز دوشنبه ساعت ۲۲ پخی می شود در بخش مستند با دکتر محمد علی چلونگر استاد دانشکده ادبیات دانشکاه اصفهان گفتگو شده است.چلونگر که خود صاحب تالیفات متعددی است پیرامون زندگی امام حسن (ع) تحقیقات و مطالعات بسیاری انجام داده است.
در قسمت نمایشی «صراط» که در آن محمد ستوده، اکبر دباغیان،بهرنگ محتشمیان،بهروزهارونی،محراب کرمانی،معراج کرمانی و یوسف صالحی ایفای نقش کرده اند داستان شاگرد طلافروشی روایت می شود که در طی یک تصادف در روز جشن میلاد امام حسن (ع) کیف امانت طلاهای طلافروشی را گم می کند. این اتفاق که در مقابل حسینیه رخ می دهد باعث ورود خادم حسینیه به این ماجرا می شود…
در بخش شعرخوانی، محمدصادق میرصالحیان و فضل الله شیرانی ملقب به سخا درخصوص کریم اهل بیت به شعرخوانی می پردازند.
«صراط» به تهیه کنندگی امیرحسین عنایتی در گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود و محمد ستوده به عنوان مدیر تولید با این مجموعه همکاری می کند و موسسه سینمایی فدک فیلم نقش جهان مجری طرح این برنامه است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها